Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Maximum hány órát alhat egy 4...

Maximum hány órát alhat egy 4 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Hány óra után kell felébreszteni enni? Tápszeres.
2016. aug. 14. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem beteg, akkor amennyit akar.

Éjjel ~10 jellemző, nappal egyéni, nálunk ebben a korban talán 5-6 volt a max. ami két etetés között eltelt (de ennyit nem aludt, csak volt hogy majdnem akkor aludt el, amikor a köv. etetés jött volna).

2016. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ébresztettem csak élete első 2 hetében de akkor is csak azért, mert nem hízott az aluszékonyságtól. Az éjjelt már/még átaludta 4 hónapos korában, kb 10-11 órát.
2016. aug. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én fiam általában 12 órát alszik éjjel. De előfordult már 13-14 óra is, akkor már felébresztettem. Egy ismerősöm megijesztett kicsit, hogy 5-6 óránál ne aludjon többet, mert leeshet a vércukra. Az 5-6 órát azért erős túlzásnak érzem, az azt jelentené, hogy éjjel 1-2-kor ébresztenem kéne. De akkor mi a túl sok?
2016. aug. 14. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Se orvos, se vedono nem vagyok, se szerintem 12 orat nyugodtan alhat. Utana lassacskan elkezdenen ebresztgetni, nekem kicsit soknak tunik mar a 14.
2016. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm,örülj,hogy alszik!Minek kellene megébreszteni az éjszaka közepén?Ráadásul már nem újszülött,4 hónapos!Az én 1. gyerekem szintén tápszeres volt.Ő 1 hónapos korától végig aludta az éjszakát,este 9-reggel 8-ig.Havi majd 70-80 dekákat hízott,soha nem aggódtam azon,ha kihagyott 1-2 etetést(az alvás miatt).Mellesleg az agy fejlődéséhez elengedhetetlen a nyugodt,hosszú,pihentető alvás.
2016. aug. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!