Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan anyáról, aki nem kért gyerektartást az apától?

Figyelt kérdés

Az indok az volt, hogy az anya nem akarta, hogy az apa részese legyen a gyerek életének.

A pénzre rászorult volna.



2016. aug. 17. 14:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Hülye.
2016. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%

Önző.


A gyereknek szüksége van az apjára, és fenti esetben apuka pénzére is.

Teherbeesés előtt kell gondolkodni.

2016. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

buta és önző.

buta mert a gyerektartás megtagadása nem zárja ki a láthatást (egyik jog másik kötelezettség)

önző, mert a gyerek életminősége csökken ha rászorulna

2016. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben gáz, mert a gyerektől veszi el a pénzt.
2016. aug. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Annyit fűznék a fentiekhez, hogy ő nem dönthet úgy, hogy az apja ne legyen része a gyerek életének. Jogilag sem megoldható, legfeljebb a férfi is enged, és nem megy láthatásra.

Ha kicsit tökösebb, feljelentheti a láthatás akadályozásáért, és kemény pénzbüntetés jár érte.

Még szerencséje is volt, ha az apa se kíváncsi a gyerekre.

2016. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk úgy van hogy nem kért, hanem bármi kell én veszek nekik/fizetem. Én nem akartam volna válni de hát a végén, sajnos az asszony beadta a válópert. És mivel anno albérletben laktam Tromsöben hozzá helyezték el a gyerekeket. Azóta már vettem egy kertes házat de hát szerintem már jobb ha nem költöznek ide... :(
2016. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
#6-vagyok: így kb 100-130ra jövök ki havonta.
2016. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hülye.

Ha még nem is lenne szükség a pénzre, akkor is elkérném, max minden hónapban félretenném, és mikor kell, akkor lenne hova nyúlni. De így, hogy szükség is lenne rá, netto baromság.

2016. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a saját pénzéről mond le, hanem a gyermekéről. Nincs joga rá.
2016. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Összekeveri a büszkeséget a butasággal. Így a gyereknek se apja nincs, se pénze. De van egy sértett, ámde büszke anyja.
2016. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!