Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szabályos ciklusnál másnak is...

Szabályos ciklusnál másnak is volt váratlanul vérzéskimaradása?

Figyelt kérdés
Mi okozta? 1 hete késik a mensesem, tesztek negatívak. Nagyon félek, nem tudom, mire gondoljak (betegség?). Orvoshoz 1 hét múlva tudok menni.
2016. aug. 17. 16:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Jelen! Nekem is 7dik napja késik, eddig egy tesztet csináltam ami negatív lett, én is aggódom hogy mitol lehet. Még várok 3gy pár napot aztán felhívom a fóliát.
2016. aug. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Bocsi a dokimat nem fóliát. :)
2016. aug. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Én sem tudom, mi lehet ez. :( Egyre jobban idegesít. Nálad fennáll az esélye, hogy akár babád is lehetne? Nálam igen, de hamarabb gondolok valami bajra. Bebeszéltem már magamnak minden betegséget. Sosem maradt még ki. :( És semmit nem is érzek, igazából annyira csekély fájdalmaim vannak, hogy jelentéktelen. Neked?
2016. aug. 17. 19:14
 4/23 anonim ***** válasza:
Fenn állt az esélye a babanak addig amíg nem teszteltem negativat, első babanal ennyi késés után rég kimutatta a teszt. Nem tudom mi lehet,persze okozhatja a stressz is meg sokminden más, amúgy nem probalkoztunk szóval az sincs hogy erre rá stresszelek, inkább most arra hogy miért nem jön már meg.
2016. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Egyébként a mellem feszül, ma például egész nap rosszul voltam de ezt az időjárásnak tudom be. Még annyi hogy aznap amikor meg kellett volna jönnie volt 3gy icipici rózsaszín pecsételésem, és enyhén gorcsoltem.
2016. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Kétszer vártam babát, nekem is mindkétszer mutatta a teszt őket már 1-2 nap után. Még mindig semmi. Bebeszélek minden komoly betegséget magamnak, olvasok össze minden hülyeséget. :( Jövő héten orvos, majd ő megmondja. Írj kérlek, hogy mi van veled, hogy vagy.
2016. aug. 18. 16:53
 7/23 anonim ***** válasza:
Hát ma reggel csináltam egy tesztet amin halványan de ott volt a második csík, bizonytalan vagyok, nem hiszem hogy ez jót jelent, ráadásul a dokim szabin van. Majd csak hónap végén tudok menni hozzá.
2016. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Tegnap voltak tüneteim, hányinger szédülés stb., de lehetséges én is bebeszelem magamnak, pedig nem tervezunk meg kistesot, még csak 10honapos a lányom, de persze örülnénk neki nagyon ha mégis jönni akarna. Áá tiszta ideg vagyok most.. Majd írj te is hogy mizu.
2016. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
9. napos késés. :( Csináltam tesztet az 5. és 7. napon, negatívabbak már nem is lehetnének. Az előző két este volt enyhe görcsöm, gondoltam, megindul, de nem. Jövő hét elején orvos. Van még egy tesztem tartalékban, de fogalmam sincs, érdemes -e elpazarolnom. A második terhességem teljesen tünetmentes volt, de ott legalább a teszt rögtön mutatta.
2016. aug. 19. 09:47
 10/23 anonim ***** válasza:
Akkor majd írd meg mit mondott a doki, nekem is van még 1 tesztem délután vagy reggel megcsinalom.
2016. aug. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!