Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ki az, aki beismeri,...

Anyukák, ki az, aki beismeri, hogy mindent megadná már, hogy kezdődjön az óvoda, iskola, mert hullára kész van a nyártól?

Figyelt kérdés
2016. aug. 19. 14:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Én, főleg hogy csak jövőre lesz ovis...
2016. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%

:D

Nekem már sok ez a nyár... szeptemberben ovi, már visszaszámolok.

2016. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Jelen :) ovi szerencsére van, de két kisiskolás mellett dolgozom, alig várom a szeptembert, hogy kicsit csönd legyen.
2016. aug. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Én is nagyon várom már, hogy kezdődjön az ovi. Teljesen kész vagyok a nyártól, mert nincs annyi szabadságom, amennyi időre bezár az ovi. Jelenleg már 5 napja nem láttam a gyerekemet. Ha megkezdődik az ovi, akkor legalább esténként együtt lehetünk.
2016. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm... nálam három ovis lesz, hulla vagyok, reggeltől estig egyedül, ők is be vannak már fordulva... csak a veszekedés megy, és az állandó rumli, a végeérhetetlen munka ebben a nagy házban!

Az emelt dózisú MagneB6-ot szedem duplán, mint ahogy javasolva van, de már ez sem segít.

Nem akarok lelkifurdalást érezni, amiért öregebb akarok lenni két héttel!

2016. aug. 19. 14:43
 6/24 anonim ***** válasza:
74%

Azt sem tudom, hogy merjek-e válaszolni, úgyis 0-ra pontoztok. De én nem várom. Egy ovisom van, aki a második évet kezdi, meg egy aki nem megy még egy évig. Nekem nagyon jó volt, hogy akkor keltünk, amikor akartunk. Az is, hogy voltunk egy csomót nyaralni. Én nagyon élveztem, hogy nem voltunk időhöz kötve, ha egy órával később keltünk vagy feküdtünk nem volt semmi. Jó volt, hogy napközben a nagyobb is itthon volt és arra mentünk amerra csak akartunk, nem csak a délutánok voltak.

Nekem igenis rossz, hogy most minden reggel mehetünk újra oviba. Amúgyis szeretem, ha mindenki itthon van. Most már jöhetnek a piros kezek ;)

2016. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Én nem pontozlak, szerintem összehasonlítani sem lehet a helyzetünket.

6 éve vagyok itthon, este 10-ig egyedül, és nagy háztartást vezetek, kert is van. Ha te délután oda mész, ahová akarsz, akkor neked nincs annyi tennivalód ezek szerint, hát jó neked, de csak ebből a szempontból.

Meg hogy később kelsz egy órával... wow... én jó, ha 5 órát alszom éjszakánként, azt is több részletben.

Nyaralni persze mi is voltunk, de ez teljesen más téma.


Segíteni persze nem tudunk egymásnak egy ilyen fórumon, de már az is jólesik, hogy van, aki megért, és nekik szívből köszönöm...

2016. aug. 19. 15:03
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
A nap mindenkinek 24 órából áll és eldöntheti hogyan oszja be, mit vállal. Te nagy háztartást vezetsz és kertet művelsz a 24 órád egy részében, ő meg többet alszik és a délutánt a gyerekével tölti.
2016. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ez most hogy jön ide, kedves 8-as?

Nem szóltam le az előző válaszolót, mert ő válaszolt a kérdésre, te viszont nem.

2016. aug. 19. 15:20
 10/24 anonim ***** válasza:
64%

Én értem a 8-as válaszolót...és egyet is értek.

Kérdező! Nagy háztartást vezetsz kerttel...minek? Inkább hagynád a francba az egészet, és kiélveznéd a gyermekeid első kb. 5-6 évét, amíg még szükségük van rád, édes kisgyermekek, ártatlanok, tiszták...akkor nem kellene megkattannod tőlük az otthon töltött órákban, és nem kellene úgy várnod az ovis mókuskereket, mint a messiást.

Nem értem az ilyen anyákat!

2016. aug. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!