Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményeket a Rebeka...

Mi a véleményeket a Rebeka névről?

Figyelt kérdés
Amennyiben nem tetszik a) miért nem b) milyen nevet választanátok helyette?

2016. aug. 19. 23:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezt a nevet szerettem volna adni a kislányomnak csak a férjem szerint "cigányos" és nem adhatom...

Szerintem nem az, a másik dolog meg mi van akkor ha az? A férjem is negyedrészt az...

2016. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szép név.
2016. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#5 Én biztos nem adnám égitestről, növényről meg egyéb tárgyról, és harcos királylányról nevet a lányomnak, de ettől szép,hogy különbözünk.



Kérdező. A kapunkban talált és nagyon síró kölyökcicát neveztem el anno Rebekának,mert Rebeka napján találtam. Mivel erre aszociálok nekem nagyon kedves névnek hangzik. Az is biztos, hogy nem mindegy milyen vezetéknévhez társul, már ha adunk a megjelenésre és a csengésre.


A Réka is lehet alternatíva, ha hosszabb (3 szótagú) a vezetéknév.

2016. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!