Bukás vagy hányás?

Figyelt kérdés

Előző etetèsnél, evés közben babámnál visszajött kb. 20 mili kajcsi, evés közben pont erőlködött és kaksizott is.Ez most bukásnak minősül vagy hányás és menjünk az ügyeletre?Egész nap jó kedvű,nyugodt volt.A lágyéksérve olyan amilyen általában szokott lenni, úgyhogy kizáródásról szerintem nem beszélhetünk, de azért megijedtünk mert a kizáródás egyik jele a hányás.


Kérlek segítsetek!!!Nagyon köszönöm!



2016. aug. 27. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen idős a baba? Hízik rendesen? Egyedi eset volt,vagy többször előfordult? Mennyi kajcsiból jött vissza a 20ml?
2016. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te láttad.

Friss tej = bukás.

Félig emésztett, savanyú = hányás.

Bukás után megkönnyebbül, nyugodt.

Hányás után többnyire nem.

Egyébként egy db. hányással nem kell ügyeletre szaladni, csak ha véres vagy rövid időn belül ismétlődik, sírós, nyugtalan és nem hajlandó inni.

2016. aug. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10 hetes a babó, sosem volt még ilyen, 85 miliből jött vissza, friss tej, naponta átlagosan 40-50 grammokat hízik.Korababa 1470 grammal született és most 3690 gramm.
2016. aug. 27. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bukás. Kisfiam kb 10-11 hónapos koráig bukott amikor màr rég evett főzeléket gyümölcsöt is. A hányásnál ő sír mindig közben es utána, amikor bukott az csak kijött és kész, csak engem zavart hogy állandóan takarítani kellett utána.
2016. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!