Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hanyas méretű ruhát hordtatok...

Hanyas méretű ruhát hordtatok a terhesség előtt, és hanyasat a terhesség végére?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nadrág: 38,vége 40/42
2015. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Felsőrész érdekelne főleg:)
2015. okt. 5. 18:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

S (34-36) előtte és utána a végén is. Tavaszi gyerek volt, én meg utálom a meleget, úgyhogy elasztikus anyagú pólókkal kihúztam végig. Nekem a hasamon kívül más nem változott, saját testzsírt nem szedtem fel.

Kabátot meg egyszerűen nem gomboltam be, amikor már túl nagy volt a hasam.


Egyedül terhesnadrágot kellett az utolsó 2 hónapban hordanom, mert hiába van sok nagyoncsípő nadrágom, már az is szoros volt, munkahelyen meg szóltak volna a kigombolt nadrágért :)

2015. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Előtte felülre 32/34, a végére nehéz lenne megmondani a méretet, mert nem igen jött fel normál felső, max. ami mell alatt szabott vagy nagyon bő alapból. Ilyenekből volt 34-es és 38/40-esem is.

Alulra 42/44 kellett a végére (36 előtte).

2015. okt. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
23 hetes vagyok,M-rol indultam,most L-nel tartok.Gondolom min. Xl lesz a vege...
2015. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Végig ugyanakkora ruhákat hordtam, mivel szülés után kevesebb volt a testsúlyom, mint a terhesség elején. Sajnos sokat voltam rosszul, volt hányingerem és hánytam.

Mivel amúgy is bővebb felsőket hordtam, vagy olyanokat, amik könnyen igazodtak a testhez, a melleim se nőttek, így tényleg ugyanakkor volt végig a ruhaméretem.

Egyébként felsőből végig M-L, nadrágból viszont kellett az XL. Amúgy nem voltam vékony mikor kezdtem a terhességemet.

2015. okt. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A végére a férjem XXLes pólóit hordtam.

Csak ez fedte a pocakom.

2015. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én M-es méret vagyok,a végére-3x voltam terhes-naci mérete nem nagyon változott(a mai csípőnacik,meg gumis derekú nacik pocak alatt hordandók,a fenekem,combom nem nagyon nőtt),a felső(ha a pocaknak is bele kell érnie)az 1.-nél XL,a 2.-nál,3.-nál L-es méret.
2015. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

S-es meretrol inditottam mindket terhessegemet. Az elso gyerekkel sokat hiztam, mar a terhesseg elso feleben is sok jott fel, igy terhesruhakbol M-es meretet kellett venni, amivel nagy nehezen kihuztam a szulesig. De szules utan maradt rajtam 15 kg, szoval a normal ruhataromhoz vennem kellett 1-2 L-es darabot, amig visszafogytam.


A masodik babanal tanulva az elozobol S-el kezdtem, terhesruhabol is ugyanez a meret kellett es szules utan is tudtam hordani mindent. Ugyan maradt rajtam 4 kg par hetig meg, de attol meg ram jott minden.


Most varom a harmadik babat, a kiindulo meretem ugyanannyi, remelem igy is marad.

2015. okt. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36-os méretről indultam mindkét terhességnél, ez nem változott. Csak pocakbővítős nadrágokat és szoknyákat kellett beszereznem a végére, mert a csípőnél záródó szoknyák-nadrágok a 27. hét után már nem voltak kényelmesek.Felsőket is a kezdő méretemben vettem, csak bővebb faztonúakat (H&M-ben bővebb felsők vannak, én azokat végig tudom/tudtam viselni, mert nem lett hatalmas hasam egyiknél sem). Első lányomnál a szülés után két hónappal mínuszba mentem, és a szoptatás végéig 34-es volt a méretem. Most nem tudom, mi lesz, november végén fogok szülni.
2015. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!