Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen zenéket hallgatok az...

Milyen zenéket hallgatok az autóban, ha gyerekekkel utaztok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!Mindig az aktuális slágereket!Nagyon szereti a kislányom!Igaz már 6 éves,de mikor kicsi volt akkor ezt hallgattuk!A pocaklakóm is nagyon szereti!:)Pl:R&B,POP

30 hetes kismama

2010. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, mint terhesség altt és előtte. Mi a párommal minden zenét szeretünk, szerintem a kisifunk is szereti:)
2010. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában rádiót, vagy amit a tulajdonosa hallgatni szeretne (nincs autóm, anyukámmal, apukámmal szoktunk főleg autózni). Anyunál általában rádió1 szól, vagy ha hosszabb útra megyünk, akkor azt is lehet, amit az utasok kérnek (azaz mi), olyankor mindenfélét szoktunk, én inkább a rockosabb zenéket szeretem. Apukámnál egyetlen féle zenét lehet hallgatni: operát. A fiam imádja :D
2010. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Radio 1; Rize FM
2010. ápr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rádiót tudunk csak, mivel nem működik a többi része :S
2010. ápr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
minden zenét szeret, de a Lady Gaga a kedvence, ahogy hallottam sok gyereknek :-)
2010. ápr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!