Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyereket akarok, de nincs kitől?

Gyereket akarok, de nincs kitől?

Figyelt kérdés
28 vagyok, barátom nincs, nem is nagyon vágyok rá. Viszont kb egy hónapja azt álmodtam, hogy van egy kis babám, azóta tényleg ez minden álmom. Mit tegyek?
2016. szept. 10. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Egészséges gyereket egészséges ember tud nevelni. Nem mondom, hogy egyedül nem lehet gyereket vállalni és szépen felnevelni. De ez nem lehet eleve cél. Mert akkor az egészség rész valahol nem stimmel. Egyedül lenni egy dolog, nem akarni soha párkapcsolatot pedig egy másik. Első körben a saját lelki életed kéne rendbe tenni, mert valami nem stimmel, akkor is, hogy ha nem esik jól beismerni. Az ember társas lény. Ha nem akarsz másokkal lenni, annak oka van. Ezen pedig dolgozni kell, mert ezt fogod átadni a gyerekednek is. Ha nem magadért, érte, tegyél helyre pár dolgot, mielőtt vállalod!
2016. szept. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Ulj le egy percre es gondold ezt vegig. Ez onzoseg, semmi tobb. Magadat akarod boldogga tenni a gyerekkel, mert mar egy honapja vagysz ra. De ez nem igy mukodik. Nem egy ciporol van szo. Szerintem mindenki megerdemelne legalabb az eselyt, hogy normalis csaladja legyen. Meg ha valas is a vege, mindenki megerdemel egy apukat es egy anyukat is. Borzasztoan nagy urt hagy az emberben, ha fogalma sincs, hogy ki az apja, vagy epp tudja, de soha sem latta.


Helyezd felul a meg nem szuletett gyermeked eletet es erdeket a te sajat pillanatnyi boldogsagodon.

2016. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy soha nem akarok pasit, csak nemrég lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak. Viszont másfél év múlva 30 leszek, lassan már öregnek számítok a gyerekvállaláshoz
2016. szept. 10. 23:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el ismerkedni, előbb-utóbb megismersz valakit. Az hogy egy hónapja vágysz gyerekre, azt is csak egy álom miatt.. édes kevés. Ilyen hirtelen fellángolásra nem szabad gyereket szülni. Ez annál sokkal nagyobb elköteleződést igényel, mint hogy 30 vagyok és ideje..
2016. szept. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rossz nézőpontból nézed a dolgokat. A gyerekvállalás NEM RÓLAD szól. Hanem a gyerekről. Személy szerint úgy gondolom, hogy akkor szabad gyereket vállalni, ha minden tőlem telhetőt megteszek, hogy NEKI jó legyen. Mert ez az Ő élete!!! Még bőven van 10-15 éved a gyerekvállalásra. Tegyél meg érte mindent, hogy megfelelő hátteret tudj adni neki! A 4 éved kapcsolatodnak VÉGE. Ne pocsékolj rá még 4 évet, hogy ezt elfogadd! Lépj tovább!
2016. szept. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!