Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jogosan félek attól, hogy a...

Jogosan félek attól, hogy a gyerekemet hátrány fogja érni emiatt?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok. A párom arab és mióta terhes lettem féltem a gyerekemet attól, hogy az iskolában, életben hátrányosan megkülönböztetik a származása miatt. Mert a bőrszínén biztos, hogy látszódni fog. Akinek van ilyen ismerőse válaszolhatna, hogy túlaggódom vagy reális a félelmem?
2016. szept. 11. 15:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
28%
(hogy lepontoztak a rasszista magyargyűlölő rágalmazó dögök:)5 Fáj, mi, hogy nem vagyunk rasszisták? Nevetséges, hogy a plakátok alapján akarjátok kikövetkeztetni, mi van az osztályteremben - mondom, hogy konkrétan tudom, hogy nem bánta senki az idegeneket.
2016. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
48%
" a mostani náci kortársaink" 10-es, te hol a viharban élsz? vagy te vagy náci és a tükör előtt állsz?
2016. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagyok rasszista, fasiszta attól, hogy nem akarok számlálatlanul beengedni ide mindenféle embert.
2016. szept. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem az embereket. Ez már a második nő ezen az oldalon akinek arab a palija. Inkább amiatt agódj, hogy a párod majd elszakítja tőled a gyereket. Vagy kimentek az ő hazájába nyaralni, és soha többé nem térhetsz vissza. A gyerekeddel együtt méginkább nem.
2016. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
41%

A boren csak az fog latszodni, h nem magyar, az nem,h arab. A vezeteknevebol fogjak tudni a gyerekek szulei. A gyerekeket alapbol nem erdekli, h ki milyen nacio. A felnotteket annal inkabb. Sajnos azok a gyerekek banthatjak es fogjak is valoszinuleg, akik szulei otthon hangot adnak a gyerekuk előtt az ellenszenvuknek.

Ui. A fiam most kezdi az ovit, van egy arab kisfiu, hatalmasat rohogcseltek meg fetrengtek egyutt az enyemmel. A tobbi gyereket se erdekelte a szarmazasa, ellenben a szulok egy reszenel volt "osszenezes"

2016. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:
23%
Mire eljut odáig, hogy valami hátrány érhesse, még nagyon sok víz lefolyik a Dunán. Régebben még azt mondtam volna, hogy ha értelmes közösségbe kerül a gyerek, akkor nem lesz vele semmi gond. Úgy tűnt, egyre inkább afelé haladunk, hogy fogadjuk a el a másságot (bőrszín, fogyatékosság, bármi). De most, amilyen helyzet kialakult... Ha akkor is ilyen miniszterelnök lesz, meg ilyen kampányok (vagy rosszabbak...), mint most, akkor....
2016. szept. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
67%

Több félarab ismerősöm van a középiskolában és azon kívül, tudom miről beszélek. Alaptalanok a félelmeid.

Jómagam egyébként cigány vagyok, őszintén szólva soha nem ért hátrányos megkülönböztetés a bőrszínem és ábrázatom miatt, sőt inkább vált előnyömre sok területen. Akármennyire is próbálják ezt bizonygatni, a magyar nem egy rasszista nép.

2016. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
17%
Abszolút reális a félelmet. A magyar gyerekek még a másik magyar gyereket is bántják, nemhogy az olyat, aki félig v. teljesen külföldi származású. Ha a bőrszínéből indulunk ki, tuti, hogy cigányozni fogják (hiába nem roma származású).
2016. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%

Na jó. Most lett elegem ezekből az undorító hungarofób neoliberális szövegekből. TI A LIBERALIZMUS MEGRONTÓI VAGYTOK.

Egyébként a gyerekek mindig gonoszkodnak, mert még nem tudják felfogni, hogy milyen sértő az, amit mondanak vagy csinálnak. De miután felnőnek ezekhez a dolgokhoz már máshogyan állnak. Aggodalomra semmi ok.

2016. szept. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
A párom Németországban él. Csak én inkább itt szerettem volna élni, a család, megszokás miatt. De ha úgy érzem, hogy a gyereknek jobb lenne ott, akkor költözünk.
2016. szept. 11. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!