Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bébiszitterkedés. mennyit...

Bébiszitterkedés. mennyit kérhetek el ezért?

Figyelt kérdés
3 gyerekre vigyáztam 6-tól (de csak a legkisebbel kellett nagyon foglalkozni) és ott is aludtam. Ezért mennyi pénzt kérhetnek el?

2016. szept. 17. 09:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
6tol meddig? Reggel hattól vagy este hattól? Mekkorák a gyerekek? Szakképzett bébiszitter vagy, vagy a szomszéd gimis kislány? Konkrétan mit kellett csinálni?
2016. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pár fontos dolgot kihagytál. Pl van-e képesítésed, vagy csak hobby szinten foglalkozol gyerekekkel? Kellett-e mást is csinálni vagy csak a gyerekekkel foglalkozni? Főváros, vagy falu? Én két gyerekért, közepes városban egész estés felügyeletre kaptam 4 ezret, úgy hogy vacsorát már én főztem nekik, fürdettem, altattam.
2016. szept. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Jól kihasznaltak, második. A duplája is kevés lenne
2016. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó, nem éreztem kihasználásnak, mivel nem a pénz miatt csináltam, hanem a gyakorlatért, egyetemistaként. 9 től hajnali ötig aludtam, és még fizettek is érte, nem mellesleg hoztak-vittek kocsival, kaptam vacsorát, reggelit. Nem vagyok rászorulva a pénzre szerencsére, viszont azt a két gyereket imádom, négy éve velük vagyok, szinte újszülött kortól.
2016. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem nem vagyok Bébiszitter az egyik nagyon jó barátunknak a gyerekeire vigyázok. Este hattól és mivel 11 után jöttek haza a szülők ezért ott aludtam. Megvacsoráztatni,lefektetni,olvasni,játszani kellett velük,de a nagyobbik fiú már teljesen jól elvan magába vele nem kellett sokat foglalkozni. Egyébként itt Budapest környékén volt!

Azért kérdezem mert megállapodtunk valamiben de egyikünk sem tudja igazán ezért nem tudom,hogy mi számít soknak vagy kevésnek.

2016. szept. 17. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Hát nem tudom de nálunk úgy megy ha egy jó barát akkor elvből nem kérünk pénzt a segítségért, ez oda vissza megy segítünk egymásnak, nyilván ha nem baratról van szó az már teljesen más! Mindenki maga dönti el ez csak az én véleményem
2016. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe sem jutna barattol ilyenert penzt elvarni, elfogadni.
2016. szept. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!