Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi pénzt...

Szerintetek mennyi pénzt kérhetek?

Figyelt kérdés
3 gyerekem van, barátnőm most költözött haza és ha sikerül elmennie dolgozni, akkor mondtam hogy vigyázok a 2 éves lányára. Az összeget nemtudom eldönteni. Párom szerint havi 10 ezer legyen /hó, ha esetleg nekem kell etetnem itatnom a kislányt akkor 20 ezer. Szerintetek?
2015. aug. 14. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ heti hány napot/órát. Na meg attól is hogyha pl. beteg neked kell vele orvoshoz menni/ápolni stb. vagy olyankor vesz ki az anyja betegszabit. Fogtok-e járni a te gyerekeiddel programokra, pl. játszóház, fagyizás akkor ki fizeti az övét? Bele kell kalkulálnod az árba vagy arra ad külön?

Pontosan tisztázzátok mi a feladat mielőtt árat beszéltek meg.

2015. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Teljesen reális. Magánbölcsi sokkal több lenne. És azért csak ott van veletek a gyerek öt napot! Ami fárasztó is lehet. Nagy szívesseget tennél neki ezzel. Én ilyet be sem vállalnék.
2015. aug. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Mennyi időt töltene nálad a kislány?

Te eteted, itatod?

Viszed programokra vagy csak otthon vagytok?

Ha azt nézem, hogy egy bébiszitter kb 1000/óra, akkor a 10000/hó elég kevésnek tűnik.

2015. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Igen! Az első jókat írt!
2015. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Napi hány órát kellene vigyáznod a kislányra?


A 10 ezer, még ha csak napi 1-2 óra, akkor is nagyon-nagyon baráti.

Egy bébiszitter alsó hangon elkér 1000-1200 Ft-ot óránként. Értem én hogy barátság, de ne hagyd magad kihasználni! - szerintem.

2015. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A gyerekeimre gondolva, ha beteg a kislány akkor nem vigyázok rá, nem járok orvoshoz vele. Ezt még nemtudom hogy nekem kell rá főznöm, mert még nincs munkahelye, csak kérdezte hogy számíthat-e rám. És mivel ha nem lesz munkahelye, akkor elveszik a gyeeket tőle, ezért vállaltam. Egyébként semmi erőm mégegy gyerekhez. Max a közeli játszóra mennénk, máshova nem.
2015. aug. 14. 14:11
 7/25 A kérdező kommentje:
Ja és napi 9 óra kb, attól függ hogy lesz a munkaideje a bnőmnek. És nekünk is jóljönne a pénz, ezért is gondolkodom. Nem akarok pofátlannak tűnni, hogy elkérek egy vagyont. Szívem szerint 30at kérnék, de ezt rossz néven venné szerintem. Hétvége nemtudom hogyan alakulna. Akkor talán a nagymamája tudna rá vigyázni. De azt már most kikötöttem neki, ha esetleg dolgom van (pl vár rám 1 műtét mostanság) akkor nemtud jönni a kicsi, mert amig én kórházba leszek, a párom nem fog más gyerekére is vigyázni. Nekem 2 ovisom van és egy 2 évesem.
2015. aug. 14. 14:14
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát ha rossz néven veszi, akkor vigye bölcsibe.
2015. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Bölcsibe nemtudja hordani, mert messze a város.
2015. aug. 14. 14:16
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem sok a 30 sem. Osszd el, az 20 munkanappal számolva 1500 forintért egész nap vigyázol a gyerekére, eteted, pelenkázod.
2015. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!