Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éves korotokba éreztétek,...

Hány éves korotokba éreztétek, hogy szeretnétek gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
Meg mennyi idős kapcsolat után vállaltátok be?
2016. szept. 17. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
24 évesen éreztem, 25 évesen lettem anya. 2 éve voltunk házasok, 4 éve voltunk együtt. És ma is szuperül megvagyunk, gyermekünk 6 éves :)
2016. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én már most is azt érzem szeretnék 2 év házasság után de csak jövőre kezdünk bele, és 30 vagyok.
2016. szept. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24 éves voltam, de még nem kezdtünk bele, mert előbb ossze akartunk házasodni, illetve a férjem másfél evvel fiatalabb nálam, megvártam, hogy ő is akarja. 27 voltam, mikor született a kislányunk, most 14 hónapos.
2016. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi már lassan szeretnénk. Fél éve vagyunk házasok.

27N-33F

2016. szept. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17 eves korom ota felnezek az anyakra, s azota vagyom en is gyerekre. 5 ev ismeretseg, 3 ev egyutteles es 1 ev hazassag utan vallaltunk egy gyereket. Most 20 vagyok.
2016. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

26 évesen éreztem. Ekkor is mentem amúgy férjhez, de nem azért akartam gyereket mert férjhez mentem, hanem előjött bennem hogy nagyon vágyok babára.

Sokáig nem sikerült, 6 és fél évig...már nem is akartam amúgy, de spontán összejött. Most pedig hogy terhes lettem és már csak néhány hónap van hátra szülésig hát megint felerősödött bennem az érzés. :)

2016. szept. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15 evesen jottem ossze a ferjemmel, hat ev mulva volt eskuvo. 25 evesen szultem.
2016. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!