Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért is jó a kókusz matrac?

Miért is jó a kókusz matrac?

Figyelt kérdés

Megmutatták a baba boltban hogy néz ki, és nekem annyira nem szimpatikus!Az jutott eszembe, hogy tuti tök jól meg él benne az összes kis élőlény!És nem tudom mitől olyan extra...mi is egészségesen felnőttünk, pedig nem ilyenen aludtunk....

oké hogy légáteresztő, de ott van a lepedő,meg huzat, szóval ezek gátoljá.Meg a pisi is átfolyik rajta, na de ha átfolyik, akkor azért benne is marad egy kicsi...szóval nem tudom...


2010. ápr. 23. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgyis gumimatracot teszel rá, így nem folyik rá semmi, igaz így lélegezni sem tud. Szerintem talán a keménysége miatt előnyösebb, jobban tartja a baba gerincét.
2010. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok elnézést, nem gumimatrac természetesen, hanem gumilepedő.
2010. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, de azt is olvastam, hogy valakinél egy idő után megmaradt a baba "nyoma" így ki kellett cserélniük...
2010. ápr. 23. 14:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Állítólag keményebb valamivel, mint a sima matrac. Mi simát vettünk fél éve, de tökéletesen megfelel, nem süllyedt még bele a babánk. Teljesen jó.
2010. ápr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
állítólag nincsenek benne élősködők hát nem tudom én azt gondolnám egy sima habszivacsmatrac kevésbé vonzza őket. mi egyébként kókuszmatracot vettünk, meg is bántam, mert tök párás nálunk a levegő és szépen bepenészedett az alja, hiába volt a padlótól vagy 40 centire... kicsit ledöbbenten, mikor észrevettem.
2010. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kókuszmatrac van, két és fél éve használjuk gond nélkül, és előttünk már kiszolgált egy gyereket. Nekem semmi gondom nincs vele, se penész, se "gyereknyom".
2010. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat...hát azt kiszem a szivacs mellett maradok....nem tudom elképzelni, hogy abba a kókuszba ne lennének élősködők....
2010. ápr. 23. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Forgatni kell a matracot, egyszer ezen az oldalon, egyszer a másik oldalon, utána ezen a végén, aztána másik végén.

Én szivacsmatracon aludtam, és van is gerincferdülésem.

Nekem se nem penészes, se nem gyereknyomos. Azt a matracot kell szellőztetni, akkor nem lesz penészes.

2010. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!