Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden kókusz pólya csak 51...

Minden kókusz pólya csak 51 cm hosszú?

Figyelt kérdés
Néztem egy oldalon és a méretei elég riasztóak 51 cm hosszú és akkor ha 54 cm-s babát szülök akkor kilóg a lába vagy hog yvan ez?
2011. márc. 29. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

én most vettem a a vaterán használtan egy kókuszpólyát. lemértem neked, 51 cm ez is.

én is rövidnek találtam, amikor megláttam:(

nem a lába fog kilógni amúgy, mert ott nem tud, hanem a feje lóg túl.

előző babám 49 cm volt, mosani még kisebb lesz úgy tűnik, de így se skáig fog beleférni...

inkább normális pólyát kellett volna venni, de nekem úgy tetszett ez a kókusz...:(

2011. márc. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most hívtam fel a húgomat (bababoltja van)És azt mondja h náluk is van 51 cm-s de az a koraszülötteknek van de van 74*74 cm-is.


Én is a neten akartam rendelni egyet használtan mert gondolom úgysem fogjuk sokáig használni de megláttam milyen rövid.A helyedben felraknám a netre és vennék egy nagyobbat.

2011. márc. 29. 10:46
 3/4 anonim ***** válasza:

hurrá:)

vaterán nincs nagyobb, újat meg nem veszek, drága:)

azért volt ez ilyen olcsó....

köszi azért

2011. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


nézd, ez nagyobb, csak elég drága...

2011. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!