Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csináltattatok újszülött /...

Csináltattatok újszülött / kisbabátokról fotókat?

Figyelt kérdés

Mennyit szántatok/szánnátok erre? Most 2 hetes a kislányunk, szeretnénk pár fotót róla, illetve hármasban rólunk, mi ezért a reális ár? Baranya megyében lakunk.


Mennyi pénzért mennyi képet kaptatok? Nekem elég lenne csak digitálisan is, van aki így is vállalja, vagy csak nyomtatásban adják a képeket?

Minden tapasztalat jöhet :)


2016. szept. 25. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nalunk csinaltak a korhazban.

8000 ft volt.van benne 8 elohivott kep,plusz dvd-n,egy naptar 2016aprisatol-2017marciusaig a gyerkoc nevevel,kepevel.

4db 4 pici kepbol allo kihajthato ertesito,4db 3 nagyobb kepbol allo kihajthato valami szinten a gyerkoc nevevel.

Es egy egy kepbol allo megerkeztem kartya.ezt az utolsot mindenki megkapja ingyen.

Szerintem ez tok jo dolog.En orultem Neki.

Nemreg volt a keresztelo,hivtunk fotost.20.000 ert kaptunk kb 25-30retusalt kepet es az osszes tobbit siman,nyersen.168 db kep volt.volt a keresztelo utan egy csaladi fotozas egy parkban.azokat a kepeket retusalta a fotos.

2016. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
utolsó, Baranyában? ha igen, írsz nevet, ki volt a fotós?
2016. szept. 25. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Csinaltak alapbol is masodik nap, mert a korhaz weboldalara feltoltik az ujszulott babakat. Ruhat kellett hozza szereznI, emiatt elore szoltak hogy lehet ha szeretnenk.

Nagyon szep kepek lettek 10€ volt 5db,10dbot hivattunk elo a tobbi gepen megvan

2016. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekunk is csinaltak a korhazban (vác) 6000 ft korul par foto..de en nem csibaltattam. nekem valahogy tul giccses, raadasul tucat dolog, hogy mindenki babajarol vannak ilyen kepek szinte ugyanazzal a beallitassal. valahogy nem termeszetes. de en magamrol se szeretem a beallitott kepeket
2016. szept. 26. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fényképészel nem .
2016. szept. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jajj,bocsi.

Gyorben volt ez.

Elso voltam.ez lemaradt.

De ha mar 2 hetes a babatok akkor inkabb mar varjatok meg,mig hason tudja tartani a fejet,vagy esetleg mar ul.

Fotos mondta,hogy vagy az elso es masodik het kozott vagy kesobb erdemes,mert ugye az elejen alvas kozben konnyu a piciket pakolaszni,de 2-3hetes koruk utan mar nem annyira aluszekonyak.

2016. szept. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kórházban lettek lefotózva, de külön műtermi fotók sajnos nem készültek, pedig jó lett volna, azok olyan szépek.
2016. szept. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!