Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 nal mulva lessz a kicsim 2...

4 nal mulva lessz a kicsim 2 hetes es tejem az nincs es milumil pronutra HA start optima 0hó+ tapszert eszik van mikor 80ml van mikor tobbet par ml-vel nem alszik felriad van mikor betartja a 3 orat van mikor semmit nem alszik csak sir?

Figyelt kérdés
A tapszer nem megfelelő neki?
2016. okt. 1. 17:15
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy elvárom hogy 3 orankent egyen? Leirtam vilagosan hogy nem ez a baj. Hanem az hogy ha eszik es alszik felorat es felkel sir nem tomhetem megint tapszerrel hogy nyugton legyen arra voltam kivancsi h mi baja lehet ha nem ehes meg ilyenek.
2016. okt. 1. 19:19
 12/38 anonim ***** válasza:

Játszócumija van?

Jó ne háborogj!

Esetleg forralt viz, mecsek baby tea.

1 voltam

2016. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Kicsit turelmetlen vagy! Nem jatekbaba...Hany eves vagy?
2016. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisan írtam, és van tovább is. De értelmetlen dolog veled beszélgetni, mert ingerült vagy. Boldogítsd inkább a párod, mi nem tehetünk arról, hogy tapasztalatlan vagy, és nem kicsit tuskó.
2016. okt. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Nem vagyok turelmetlen csak az elso gyerekem mar bocsi!!! Es nem haborgok csak aggodom mert nem egyszeru. A sertegetest meg szerintem mellozuk mert szerintem nem tuskoztam le senkit hanem tanacsot kertem.Ha meg nem tudsz normalis ember modjan akkor ne is irj. Na mind1 ez nem az az oldal ahol veszekedni kene.
2016. okt. 1. 21:05
 16/38 anonim ***** válasza:
az én babám ettől a tápszertől nem tudott pukizni és kakilni, váltani kellett. eddig is ezt ette?
2016. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Nem kell itt bunkónak lenni a válaszolókkal, és képzeld el itt nagyon sokunknak az első gyereke, és attól még tudunk viselkedni.

Többen is írták hogy lehet hasfájás lehet gázos, vagy csak egyszerűen szeretethiánya van de arra sem voltál képes hogy egy köszönömöt írj ezekre a válaszokra.

2016. okt. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Igen nehezen pukizik de kap infacolt is. igen ez az elso tapszere. Hetfon megyunk dokihoz es beszelek vele hogy lehet azzal van a baj :(
2016. okt. 2. 04:58
 19/38 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a nestlé beba ha pro startot.

1 vagyok

2016. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
nekünk ami bevált az a beba HA AR, mondjuk elég drága, receptre 3000ft. most lactogen harmonyt adok neki, ez is jó, és ez csak 900ft
2016. okt. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!