Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 nal mulva lessz a kicsim 2...

4 nal mulva lessz a kicsim 2 hetes es tejem az nincs es milumil pronutra HA start optima 0hó+ tapszert eszik van mikor 80ml van mikor tobbet par ml-vel nem alszik felriad van mikor betartja a 3 orat van mikor semmit nem alszik csak sir?

Figyelt kérdés
A tapszer nem megfelelő neki?
2016. okt. 1. 17:15
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Keresztfiamnak is a lactogen harmony volt jo. Kíváncsi vagyok h ír e fel másik fajtát neki. Ennek a milumilnak ha-nak mennyi a támogatott ára am? Mert mi a 600g-osat 2300ft -ert vettuk receptre
2016. okt. 3. 06:14
 22/38 A kérdező kommentje:
Am nektek mien tunet volt hogy nem volt jo a tapszer?
2016. okt. 3. 06:15
 23/38 anonim ***** válasza:

Nekünk nem a tápszer volt a baj. Egyszerűen hasfájós lett a fiam. A lányom nem volt.

Mindkettőnél nestlé beba ha pro startot majd HA 2 tápszert kaptak.

A sokat hány vissza akkor kell refluxos babának való.

De ha nem hány sokat akkor nem kell.

A nestlé beba ha pro start 2900 ft recept nélkül. 2500 ft recepttel.

Ez orvos függő is ki melyiket támogatja.

2016. okt. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Ettol a tapszertol altalaban sokat bukik mindig es ugye ahogy kibukja ehes marad mindig :(
2016. okt. 3. 07:19
 25/38 A kérdező kommentje:
Es csak HA tapszert irnak fel még neki?
2016. okt. 3. 07:28
 26/38 anonim ***** válasza:

Igen a HA az hipoallergén ezt szokták.

Ráér a gyereknek adni később nem HA tápszert

2016. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha megeszik 80 mlt.

Nem biztos hogy annyi vissza is jön, hanem kb 10-20 ml.

De ha megállapitja az orvos is refluxos akkor olyan tápszert ir. Azok sokkal sűrűbbek és kevesebb ideig tartható ha már megcsináltad. Menjél el tanácsadásra a dokihoz ne a betegek közé vidd az egészsŕges 2 hetest hanem akkor. Vagy hivd fel és rendelés előtt vagy a végén menjetek el.

2016. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Voltunk ma es irt fel neki milumil ha ami hasfájósoknak való. Még nem probaltuk mert alszik mar egy ideje. Azt mondta a doki hogy nagyon kemény a hasa mert hogy sok kajat adok neki es lehet az a baja h bufiznie vagy pukiznia kell. Annyira el vagyok keseredve hogy nem jól csinálom. Mert el aludt reggel 6-kor ugy hogy elotte evett tápszert 90ml csinaltam neki de hagyott benne olyan 10-20ml-t büfizett rendesen es most jol alszik csak ejszaka meg ket oranket kelt fel es ugye felkelt es adtam neki a kajat szegenynek mert sir de sokszor nem tudom h miert pedig mindig a kezembe van es a mellkasomon alszik el. Itt mar szerintem velem van a baj :(
2016. okt. 3. 11:36
 29/38 anonim ***** válasza:
tartok tőle, hogy az orvosodat a milumil támogatja... ez a fajta tápszer sok babának nem jó, de csak erőltetik...
2016. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Igen kevés baba szereti a milumilt. Keresű. Azt tudod tenni hogy nestlé beba ha pro starot kérsz. Abból viszont nem tudom van e refluxosnak való.

Nem vagy rossz anya. Csak az első gyereknél általában kétségbeesnek. Valószinű akkor hasfájós, még fel se dolgozza a kaját kapja a következőt. Nálunk is volt hasonló baj.

Nyugodj meg!

Adhatsz neki mecsek baby teát is. Az is lehet szomjas. Mert a tápszeres babák szomjasak szoktak lenni. Ha 1-2 kortyot is iszik akkor is jó.

Esetleg fürdesd meg leszűrt kamillába este simogasd a pocakját az is jó. Megnyugtatja őket.

2016. okt. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!