Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 nal mulva lessz a kicsim 2...

4 nal mulva lessz a kicsim 2 hetes es tejem az nincs es milumil pronutra HA start optima 0hó+ tapszert eszik van mikor 80ml van mikor tobbet par ml-vel nem alszik felriad van mikor betartja a 3 orat van mikor semmit nem alszik csak sir?

Figyelt kérdés
A tapszer nem megfelelő neki?
2016. okt. 1. 17:15
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Aha igen olyan fura íze van. Es igen nagyon ezt a milumilt tömi mindig. Tesomnak a kislanyanak is ezt irta fel hat megse ette. Szerintem ha ez nem valik be akkor dr nőt váltok viszem oda a gyereket ahol en voltam.

Köszi a válaszokat :)

2016. okt. 3. 13:40
 32/38 A kérdező kommentje:

Am kaja utan adjak neki teat?

Nekem a vedono vizet mondott hogy adjak neki :/

2016. okt. 3. 13:41
 33/38 anonim ***** válasza:

Kaj előtt egy pici tea.

Vagy viz.

Igen a védőnők nem szeretik a teát de ha nem tud kakilni nehezen pukizik azon a viz nem segit legalábbis nekünk nem segitett.

1 voltam

2016. okt. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Köszi :) halistennek ezba tapszer ugynezki hogy jo :D most uj buli jott be nalla xD eddig evett es elaludt most csak sir 1-2 orat es utana alszik de nagyon sokat tobb ora hosszat azt mondta mindenki hogy ne keltsem fel a vedono meg azt hogy igen is keltsem fel 3-4 orankent? :(
2016. okt. 5. 07:27
 35/38 anonim ***** válasza:

Fokozatosan húzd az időt minél többet aludni.

Ma felkelted holnap 5-10 perccel tovább. Utánna 20-30 percel és kész. Én kb a 3. hétig érbresztettem a lányom utána nem.

2016. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

én nem keltettem, ha éhes, majd felkel, addig meg aludjon csak nyugodtan.

Amúgy ha evés után sír, akkor ez sem a legjobb kaja neki. Nekem most lactogen harmony van, külön ezt kértem a dokitól, ezt a legtöbb gyerek szereti és csak 900ft receptre

2016. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Nekem ez az orvos nem ir fel mast akarhogy kerem tolle most felirta nekunk a bebat ami 3100 ft tamogatasra anelkul 4100ft burgonya kemenyito van benne adtam a gyereknek belole es kaja utan ugy orditott tolle szegeny es ugy fajt a hasa h kb 2 ora kellet neki h elmuljon :(
2016. okt. 19. 06:21
 38/38 anonim ***** válasza:
keress másik orvost
2016. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!