Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Abigél név Varga vezetéknévhez...

Abigél név Varga vezetéknévhez milyen?

Figyelt kérdés
Esetleg ajanlhattok neveket, ami normális, viselhető.
2016. okt. 2. 15:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én sem adnám a két A miatt, pedig nekem nagyon tetszik az Abigél név.

Varga mellé valami "ritkábbat" adnét, (tehát nem Hannát, Lilit, Annát, amiből viszonylag sok van, mert a vezetéknév is gyakori, nehogy véletlen legyen kettő Varga Hanna az osztályban:D)

Nekem a Varga Veronika tetszik.

2016. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek!

Nem én pontoztam le amúgy, én zöldet adtam.

2016. okt. 2. 18:12
 13/19 anonim ***** válasza:
28%
Csak engem idegesít a V V? Ezt a sok javasolt V betűs névre mondom. Nem hangzik jobban egy fokkal sem a Villő hozzá, mert ugyanazzal a betűvel kezdődik mint a vezetéknév. Akkor már az Abigél is lehetne simán (amúgy szebb is szerintem).
2016. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az Abigél
2016. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez a vezetéknév,a kislányom Tamara lett.Az Abigél nekem is dobogós volt,de a Férjem vétója,és az A végződés és kezdet miatt elvetettem.Add 2. keresztnévnek,és használjátok azt.A Villő is nagyon szép.Varga Villő Abigél.
2016. okt. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%

A Varga Tamara sem től szerencsés, a csupa A- betűmiatt kissé komikusan hangzik, de nem olyan vészes.


Én pl. nem vagyok két név párti, így keresnék valami mást - az egyébként nagyon szép Abigél - helyett.


Johanna, Veronika, Lívia az én stílusom, pl.

2016. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16.válaszoló: már nem olyan pici a lányom,de eddig még soha senki nem titulálta "kissé komikusnak" a nevét.Ezzel az erővel végigröhöghetnénk az életünket,olyan neveket hallani....
2016. okt. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nem bántásnak írtam, ez a véleményem. Én ismerek Varga Tamarát, neki már mondták.

De nyilván nem mondja valaki a szemedbe, hogy komikusan hat a gyerek neve. Ettől még gondolhatják így.

Nem kell amúgy megsértődni, tényleg nem bántásból írtam, még mindig sokkal jobb, mintha Napsugár lenne vagy Málna.

2016. okt. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem sértődtem meg,de-tudtommal-még tényleg soha senki nem csúfolta(a lányom bevallása szerint sem).
2016. okt. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!