Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg az otthon...

Hogy oldjátok meg az otthon maradást, ha 12 évesnél idősebb gyereketek beteg?

Figyelt kérdés

- táppénz már nem jár utána

- szabdságunk fix, ilyenkor nincs


2016. okt. 2. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szomszédok közt nyugdíjas esetleg átnézne pár alkalommal?Telefonja is van gondolom.Lehet ,hogy meg lehetne oldani.
2016. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%
Egyedül itthon van tv,olvas ,most is egyedül voltak 1 óráig ig mert betegek voltak .torokgyuladásal.
2016. okt. 3. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
51%
Én értem,hogy milyen esetre gondolsz. Nekem 20 évesen volt olyan,hogy késő estétől reggelig hánytam de már kikelni se tudtam az ágyból. Mindez koliban, a szobatársak buliztak. Reggel hívtam a szüleim,hogy jöjjenek értem. Apumnak úgy kellett letámogatni a kocsihoz. Pedig mindig nagyon önálló voltam. Van,hogy olyan vacakul van az ember,hogy kell a segítség. Nálunk anno ha a szülők nem tudtak otthon maradni akkor nagyim vigyázott ránk. Torokfájással meg társaival mi is egyedül voltunk. De egy felkelni nem bíró felnőttet se jó egyedül hagyni egy 10-én évest meg pláne nem. 33/nő
2016. okt. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

Én értelek, engem 30 évesen vittek ügyeletre úgy, hogy nem nagyon tudták, mit kezdjenek velem, mert elég rosszul tűröm a magas lázat. Egyedül én se lettem volna túl jól, pedig nem 12 voltam.

Írasd ki magad az orvosoddal, ha megteszi..

2016. okt. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!