Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jól csinálom a...

Szerintetek jól csinálom a napirendet?

Figyelt kérdés

6:30-kor kelünk, kávétfőzök, cigizek, addig a kicsi a babakocsiban játszik. 7-kor apa elmegy, mi felöltözünk. Utána mosogatás majd adok a babának enni. 8:30-kor felkészitem az ebédet, közben ha kell beteszem a mosnivalót a gépbe.

12-re megfő az ebéd, a kicsi eszik. Megint mosogatás, aztán felmosok.

Este hétkor fürdetés, ha szerencsém van nyolc körül elalszik a lányom.


Nektek mi a napirendetek?


2016. okt. 3. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Kb. mi is ilyenkor kelünk, utána szopizás, öltözés, beágyazok, porszívózok, 10 felé tízórai, aztán alvás, délben ebéd, 1-2 körül alvás, aztán uzsi, 3-kor megyünk a tesóért a suliba (gyalog, így a séta is megvan, ez kb. egy óra, de sokszor még csavargunk egy kicsit hármasban is). Délután hármasban játszunk, tanulok a tesóval, hat körül jön haza a férjem, akkor vacsizunk, 7-kor fürdik a nagy, fél 8-kor a kicsi, 8-kor szopizik, aztán jobb esetben utána el is alszik. Éjfél felé még ébred szopizni egyet, néha még valamikor az éjszaka folyamán szintén, de azt nem mindig.

Közben este összedobom a másnapi ebédet, így napközben nem kell vele szöszölnöm, amikor egyedül vagyok itthon.

2016. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, ennek a kérdésnek így semmi értelme. Mennyi idős a gyerek? Mikor alszik nap közben? Mikor vagytok a levegőn, és ott mit csináltok? Mennyire kiegyensúlyozott nap közben? Ezek a lényeges pontjai a napirendnek, nem az, hogy mikor cigizel és mikor mosol fel.
2016. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
8,30-tól 12-ig??? És 12-től 7-ig??? Csak a lényeget nem írtad!
2016. okt. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tehàt max 3* eszik? Mennyi idõs?


Nekem ha koràn kel(6-7), akkor cicizik, majd 8 fele tejpép. Ha késõbb kel, akkor a cici kimarad.


10-kor cici, alvás. Én délelõtt fõzök és házimunka.Kb egy órát alszik a fiam.


12-kor ebéd(fõzelék)


14-szopizik, majd 2 óra alvàs


17-uzsi-gyümölcs


19-vacsi, fõzelék

20- fürdés, szopizik, alvàs

Éjszaka változó hànyszor kel. Séta nincs fix idõben, eddig általàban a délutáni alvás utàn volt, most a két alvàs között lesz, kivéve ha délelõtt megyünk valamerre. Tudom nekünk sem ideàlis, hogy nincs kimondottan tízórai, majd ha átáll napi 1 alvàsra.

2016. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%

- 6:30 ébredés, cicizés

- 8:00 körül reggeli(ált. pékáru, vajas kenyér valamilyen zöldséggel, stb)

- délelőtt játék, ilyenkor még jobban eljátszik egyedül, addig porszívózok, főzök

- 10 - 11:00 között gyümölcsöt kap, utána együtt játszunk, vagy megyünk sétálni

- 12 - 13:00 között ebéd, majd alszik másfél órát, addig ha kell, házimunka, jobb esetben pihenek, olvasok, netezek

- 16:00 körül joghurt, vagy krémtúró, ismét séta vagy játék

- 19: 00 körül vacsi, vagy a miénkből, ha nem túl nehéz estére, vagy tejpép

- 20-21:00 között cici, alvás


13 hónapos

2016. okt. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csinálod jól. A reggeli cigizést hagyd ki!


Amúgy meg a fentit leszámítva az a jó napirend, ami a ti családotoknak, a ti életritmusotokhoz passzol. Azt viszont nektek kell éreznetek.

2016. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!