Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hány héttel lehet...

Szülés után hány héttel lehet próbálkozni szexel, illetve az orgazmusotok volt hogy változott valakinek rövidebb hosszabb ideig tartott?

Figyelt kérdés
Vagy egyéb dolgot észrevettetek magatokon hogy mássabb mint szülés elött?
2016. okt. 5. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha a 6 hetes vizsgálaton minden rendben can UTÁNA lehet csak!

A második babát 8 hónapja szültem, azóta 2x voltunk együtt mert egyáltalán nem kìvánom!

2016. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

6 hét után,mindkétszer

Bele kellett újra jönni,de nagyjából olyan,mint előtte volt.

8hónap alatt 2szer szexelni sem egészen normális,szóval ne ezekből indulj ki.

2016. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat het es orvosi kontroll utan.
2016. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

A 6 hetes kontroll után ha a doki azt mondja. Nem a varratok miatt hanem mert a méheden van egy nagy sen aminek be kell gyógyulnia, különben a még kicsit nyitott méhszájon durva fertőzés juthat oda.


Nekem egy évig nagyon fájt a szex, most sem az igazi még de mar csak az elején fáj, igy alig próbálkozunk kb havi 1x, orgazmusom 2x volt azt is csodálom. Remélem te szerencsésebb leszel.

2016. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a 6 hetet kontrollon mindent rendben találtak az orvos, akkor lehet újra házas életét élni.

Nekem abszolút pozitív irányba változott a szexuális életem. Sokkal jobban élvezem, könnyebben és gyakrabban jutok el a csúcsra és intenzívebb az orgazmus, furcsa új dolgokat is felfedeztünk a férjemmel, amiről nem gondoltam, hogy jól fog esni. Újra kivirágzott a kapcsolatunk ilyen szempontból.

2016. okt. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

mindegyikek asszem olyan 4 hétig vártam a szexel

oral és kézimunka volt egymásnak :)

behatolásos szex pár nappal később


nekem nem változott a libidóm a terhesség előttihez képest

hulla fáradtan is szeretek szexelni valahogy mélyebben alszom utána és kipihentebb leszek kevés alvás után is


az első szülés után már éreztem h intenzívebb az orgazmus és több is van egy egy szex alatt (több aktus van egymás után) és gyorsabban is elmegyek


párom szerint nem tágultam ki de mondjuk én 16 éves korom óta intim tornázok elég intenzíven terhesség alatt és szülés után azonnal elkezdtem

gyorsan és jól gyógyulok mindig mindenből

2016. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
ja külföldön élünk .. itt kicsit máshogy mennek a dolgok mint Mo-n
2016. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

7-esnek:

Külföldön hamarabb gyógyúl a fent említett seb a méhen??? :)

Bocsi, nme szurkáloodm, csak vícces, hogy ilyen jellegű kérdésnél is van a "külföldön élek" :)

2016. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!