Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Őszintén! Ti elmennétek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén! Ti elmennétek így szilveszterezni?

Figyelt kérdés
A férjem nem tud viselkedni. Kb. 2 óra alatt lerészegedik valamikor már itthon bevesz vagy 5 felest, ha bálba megyünk, amikor pedig odaérünk irány a büfé. Még be se érünk a bálba már bőven részeg. Ezért pár éve nem megyünk sehova szilveszterkor, mindig belém veszik, hogy tönkreteszem a szórakozását. Mondtam neki menjen egyedül, úgy nem megy. Azt is kértem, hogy változzon meg, erre sem hajlandó pedig tudja, hogy nem tud viselkedni. A legutolsó bálban is szintén veszekedés volt, mert ott volt az egyik volt osztálytársam aki meg merte kérdezni, hogy mi van velem erre a férjem belém veszett, hogy én b..zni akartam vele, így szó szerint. Amikor hazajöttünk megágyaztam magamnak külön szobában erre még jobban veszekedett, hogy szóval én már a bál előtt megágyaztam magamnak a másik szobában, mert már akkor tudtam, hogy b..zni akarok a volt osztálytársammal stb. Minden bálban és bál után így viselkedik. Ti így elmennétek vele akárhova is?

2014. dec. 31. 21:21
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
5%
El. Nincs ezzel semmi baj... Csak vicceskedik.
2014. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
74%
1-es, hogy veled vicceskedne valaki így!
2014. dec. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
54%

Hááát, nem.

Esetleg próbáld ki, állítólag ha megeszik valaki egy kanál zsírt, akkor nehezebben tud berúgni.

2014. dec. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 A kérdező kommentje:
Kedves első remélem, hogy majd veled is így "vicceskednek" majd.
2014. dec. 31. 21:32
 5/54 anonim ***** válasza:
5%
Rlso vagyok. Szerintem ez tök bulis
2014. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
43%
és ha te rúgsz be és megpróbálod beégetni őt? azt észrevenné?
2014. dec. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
17%

Mond meg neki hogy csak konnyebb italokat igyon pl. Sör es Figyelj oda hogy ne igyon semmi töményet.

Mond meg neki, ha ezt megszegi akkor te hazamesz.

Ha igy tortenik tenyleg Menj haza, akkor lehet észhez tér.

2014. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
90%

Pontosan ugyanilyen az exem. Nem véletlen, hogy már csak ex. Erre nincs megoldás, vagy lenyeled, hogy ilyen, vagy otthagyod. Hidd el, 6 évem ment rá, hogy próbáltam az exemnek megmagyarázni, hogy úgy is lehet ám szórakozni, hogy nem lesz 5 perc alatt merevrészeg, illetve, hogy úgy is lehet inni, hogy a becsiccsentés fázisánál megáll, nem kell feltétlenül teljesen lealjasodni. Mondtam szépen, könyörögve, veszekedve, hisztizve, fenyegetőzve, nem hatott. Ugyanazt csinálta, mint a te férjed, sokszor már indulás előtt alapozott, ha mégsem, akkor a helyszínen rúgott be körülbelül fél óra alatt olyan szinten, hogy már nem bírt normálisan beszélni, majd engem cseszegetett mindenféle baromsággal, többnyire azzal, hogy pasizok, meg akarom csalni stb. Az ilyen nem változik meg, mert el sem tudja képzelni, hogy lehet nem részegen szórakozni.

Amúgy nem, nem mennék vele sehová, engem ne égessen. Ez viszont így nem élet, hogy nem mehettek el ketten szórakozni, én ma is azt tenném, amit akkor, kiraknám.

2014. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Ha én rugnék be azt észrevenné. Mindig mondja, hogy milyen nő az aki iszik. A sörtől nem lenne semmi baja csak sajnos lohálja a pálinkát.
2014. dec. 31. 21:39
 10/54 A kérdező kommentje:
Sokszor gondoltam a válásra csak sajnos nem tudjuk kifizetni a másikat, és a házunkat sem tudjuk eladni.
2014. dec. 31. 21:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!