Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon más ember is így gondolj...

Vajon más ember is így gondolja ezt?

Figyelt kérdés

Egy ismerôsöm azt mondta nekem hogy nem vigyáz egy gyerekre mert mit tett a gyerek azért hogy ezt megérdemelje. De hát ô csak egy gyerek akinek segíteni kell, mert nem tud magáról gondoskodni.

Néha kezdem azt hinni hogy csak hülyíteni akar az ismerôsöm.

Vajon igaza van az ismerôsömnek?


2016. okt. 13. 03:59
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Azért az jó volt, hogy rá vigyázott az anyja, ugye? Azt normálisnak gondolja.

Nem, nincs igaza. Ilyet csak gy végtelenül önző ember állít.

2016. okt. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez a sztori azért így nem tiszta. Kije a gyerek? A gyereke vagy ő csak a szomszéd aki néha vigyázott rá? Hány éves gyerek? 2 vagy 13? Mit tett?
2016. okt. 13. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Az biztos, hogy ez után én soha nem bíznék rá gyereket, erre a feladatra nem alkalmas.

Remélem, neki nem lesz gyereke, mert ezt vissza fogja akkor kapni. És változatlanul nem való neki gyerek.

2016. okt. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem poénkodot. De ha a dolog filozófiai oldalát akarod megpiszkálni, hát szerintem amit a szüleink tettek értük, azt adjuk tovább a gyerekeinknek. Ez nem munkaviszony, hogy csak az jár, amit kiérdemeltél. Ez szeretetkapcsolat. Helyenként családnak is nevezik.
2016. okt. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyereknek "kell" kiérdemelnie a rá való vigyázást, hanem akkor már inkább annak, akié a gyerek. Hiszen ezzel neki segít, nem a gyereknek.
2016. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy én értettem félre, mert nekem úgy jött le, hogy az az ismerős nem akar gyereket, mert az nem érdemelte ki, hogy ő vigyázzon rá. De látom több értelme is van a kérdésnek.
2016. okt. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak egy szomszéd akinek vigyáznia kellett volna egy gyerekre. De a gyereknek nincs egy nagyszülôje sem, az anyának sincsenek nagyon barátai.
2016. okt. 18. 12:32
 8/8 A kérdező kommentje:
3 éves a gyerek. Sajnos mást nem tudott megkérni area hogy vigyázzon a gyerekre.
2016. okt. 18. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!