Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki megbánta, hogy...

Van, aki megbánta, hogy gyereket vállalt?

Figyelt kérdés

Az ő válaszaik érdekelnének. Kérlek, írjátok le az okot is, hogy hány éves(ek) a gyerek(ek) és milyen neműek vagytok. Nem ítélkezem, csak érdekel. Nekem se gyerekem, se komoly kapcsolatom nincs jelenleg. :)


23N


2016. okt. 13. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Hidd el, mindenki megbánta már, csak a többség utána óriási lelkiismeretfurdalást él át.
2016. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

1-es tényleg??? Ne mond már! Szerintem ne beszélj az emberiség nevében csak a sajátodéban!

10 és 2 évesek a gyerekeim. Néha felidegesítenek? Igen! Néha úgy érzem hogy lelépek a világ végére mert nem bírom cérnával? Igen! De soha nem éreztem hogy megbántam hogy világra hoztam őket.

Kérdező, majd ha lesz komoly kapcsolatod és szeretnél gyereket, akkor vállalj. Az ilyen kérdések értelmetlenek. Ha valaki megbánta a gyerekét annak mi köze a te életedhez? Vannak akik bánják és vannak akik nem.

2016. okt. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Ha van is ilyen soha nem fogja bevallani, mert vagy mások égetnék el máglyán emiatt vagy a saját lelkiismeretével nem bírna elszámolni.

De például bántalmazó, alkoholista stb. szülők gyakran ki is mondják, sértegetik a saját gyereküket ehhez hasonló dolgokkal, pedig nekik kifejezetten jól jön a bűnbak, akin le lehet vezetni a feszültséget.

2016. okt. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Hát én bevallom.

Félre ne értsétek, nem őket, nem a személyüket bánom, mert remek lányok.

De egy rossz kapcsolatba, szinte gyerekfejjel szültem az elsőt.

A második előtt majdnem elváltunk, de beijedtem, visszafogadtam.

Nem kell mondani, hogy elrontottam, tudom. Ez az egész nem más mint az én saját, sorozatos rossz döntéseim eredménye.

Szóval ha valakire haragszom, az saját magam, nem a kicsik.

2016. okt. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Inkább úgy mondanám, hogy néha bosszant, hogy gyerek nélkül könnyebb lenne, meg néha irigylem azt, akinek nincs.

Mondjuk úgy negyed óráig.


Aztán minden megy tovább.

2016. okt. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
En is azt mondom mit az utolso. Van hogy sok es kicsit elegem van de mar nelkule se tudnam elkepzelni az eletem. Vannak hullamvolgyek mint mindbe az eletben
2016. okt. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
79%
Igen.
2016. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
2-es! Te vagy az élő példa arra, hogy még saját magadnak sem mered felválalni! Igenis mindenki, akinek van gyereke belegondolt, hogy milyen jó xy-nak azt csinál amit akar/ van pénze, mert nincs gyereke! Felidegesített, mert összetörtte a tv-t, nem mondod ki, meg nem gondolsz rá, de zsigerből bánod, hogy van. Aztán kifújod a levegöt és imádod tovább. Ez van, erről szól az élet, csak vannak akik még a gondolataik miatt is rettegnek és ezért tart ott az emberiség ahol!
2016. okt. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
Nekem te ne magyarázz mert én pont az az ember vagyok aki tisztában van saját magával!!! Pont azokat nézem irigykedve akiknek nagy családjuk van, sok gyerekkel és attól félek a legjobban hogy ez nekem csak álom marad! A második gyerekre hosszú-hosszú éveket kellett várnunk! Felidegesít az ilyen barom aki azt hiszi minden ember olyan mint ő! Mindenki a maga nevében nyilatkozzon, ne a máséban! Nem te vagy a világ közepe te szerencsétlen!
2016. okt. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Én max. akkor mondok ilyet, ha nagyon-nagyon fáradt vagyok, de persze azonnal megbánom, ha ilyenre gondolok.
2016. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!