Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a különbség a csőrös...

Mi a különbség a csőrös poharaknál?

Figyelt kérdés

A fiam 15 hónapos, mióta hozzátáplálom, azóta iszik vizet MAM Trainer nevű "cumisüvegből". Ez egy ilyen szelepes, puha csőrű itatópohár, amiből egyedül tud inni a gyerek. Nem csöpög; akkor jön belőle a folyadék, ha a fogával megszorítja a szelepet. Szóval ha ráharap a csőrre.

Az lenne a kérdésem, hogy maradhat neki ez, vagy vegyek rendes csőrös poharat? Azt se tudom melyik a jó. A kemény csőrű?

Aki jártas a témában, az leírná hogy mi a különbség közöttük?


Köszönöm!



2016. okt. 14. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én jó párat kidobtam, mert a csőr részét nem lehetett rendesen takarítani és bepenészedett. Aztán rátaláltam a DM saját márkás poharára, azóta nincs gondom, kitudom takarítani. Próbáltam képet keresni neten róla, de nem találok sajnos. Nincsen füle, nekünk kék-zöld és zöld-sárga színű van.
2016. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek a poharaknak az lenne az értelmük, hogy a nyitott szájas ivásra, amit a pohárból ivás kíván, tanítsák meg a gyereket fokozatosan.


A MAM trainer (nekünk is volt) pont ugyanúgy működik, mint egy cumisüveg, nem a legjobb.


Ajánlani egyébként nem tudok, felvásároltunk mindent (TommeeTippee, MAM, Munchkin...) és egyikből se iszik a pici, csakis egyből pohárból. Ami egyrészt hurrá, remek, mert ez lenne a végcél. Másrészt nem jó, mert persze ezt nem egyedül teszi, nekem kell tartani.

13 hónapos.

2016. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akár maradhat is, a vègső cèl úgyis a pohárból ivás, amit szerintem már gyakorolhattok.(Az èn fiam 14 hónapos kora óta pohárból iszik itthon, csak utazáshoz használunk csőröset.)

Ha szelep nèlkülit veszel, akkor megtanulja kontrollálni a szájába kerülő víz mennyisègèt, mint a pohárnál.

2016. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Mamos van, szerintem az a lényege amit utolsó is írt, hogy a víz mennyiséget tanulja meg. Mikor én vettem 2 cumi vagy csőr rész volt hozzá, 1 és 2 lyukú. Ha már szépen megy 2 lyukúból, ha váltani akarsz akkor nem lesz gond elvileg a kemény csőrös vagy a pohár.
2016. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszöm mindenkinek, most már értem. :-)
2016. okt. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!