Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan lehetne Anna, Peti,...

Honnan lehetne Anna, Peti, Gergő könyvet szerezni nem horror áron?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerencsevel vatera,jofogas, fb csoportok..amúgy sehonnan..

Nemrég nekem sikerült 2-t szerezni 900/db áron..de kb. A hirdetes megjelenese utan foglaltam is 1perccel(jokor-jo helyen) 10 percre rá már szetszedtek miatta az eladot(8-9 APG -t hirdetett)

2016. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is jófogást és vaterát mondanám, plusz árukeresőben is megnézheted, mert az kiadja, hogy online hol olcsóbb.
2016. okt. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A sötétzöldet keresem, ezt most sehol sem találom elfogadható árban.
2016. okt. 17. 21:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Könyvtár?
2016. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Könyvtár pl. Egyébként nem tudom miért vannak ennyire oda ezért a könyvért... Ilyet bárki tud csinálni saját történetekről, fényképekkel.
2016. okt. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ötös,a gyerek van oda érte..millió konyv van itthon,fejből is meselek,AnnaPeti mégis kell mindkettőnek,fuggok:)))..(5 es 3 évesek)
2016. okt. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nekünk megvolt ez a része is, de sajnos nem találjuk sehol, fogalmam sincs, hol lehet. Kislányom kedvenc meséje ebben a részben van, ezért venném meg újra.

Könyvtárra már gondoltam, talán megunná 1 hónap alatt, és megint nem keresné egy ideig.

2016. okt. 18. 13:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Melyik mese?(a petikonyv,ugye?) ha csak egy mese a lényeg lefotozom neked es akkor telon/gépen/tabon tudjatok olvasni
2016. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom hirtelen melyik könyv, mi színek alapján azonosítjuk őket. Sötétzöld kötet, és a mese a "Fehér maci".

Ha sikerülne megcsinálni, hogy tudnád nekem elküldeni?

2016. okt. 18. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:
adsz egy e-mail címet priviben mondjuk,és oda :) viszont nekünk pont abból a részből van kitépve egy lap(a mese 2-3. oldala)nyilván nem nagy veszteség a történet szempontjából,csak ismerem a gyerekeket,így gondoltam szólok róla :D
2016. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!