Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mernétek babát vállalni?

Mernétek babát vállalni?

Figyelt kérdés
26 vagyok párom 28.Fél ève vagyunk együtt.Én szedek nyugtatót.De úgy érzem ha teherbeesnèk lenne annyi akaraterőm hogy megpróbálnám a gyógyszert elhagyni.A magzatnak lenne baja h.úgy esek teherbe h.gyógyszert szedek.Megszakitással szoktunk együtt lenni.Van itt ilyen aki Fromtint szedett és terhes lett?Mi lett letudta tenni a gyógyszert?Babájának az egészsègére milyen hatással volt.?Tudom először elkène dobnom a gyógyszert és úgy vállalni de ha mégis addig esek teherbe mèg szedem?
2016. okt. 19. 23:30
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
NE! Először el kell hagyni azt a rohadt gyógyszert!
2016. okt. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Mi garantálja, hogy valóban lenne akaraterőd elhagyni? Miért kell Frontint szedni? Lelki bajokkal aligha lehetsz kiegyensúlyozott anyuka. Ne vágj bele bizonytalanul. Gyógyulj meg előtte! Azt se felejtad el, hogy terhesség alatt a horomonháztartás kicsit kibillen az egyensúlyból. Bírnád ezt?
2016. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
42%
Ha úgy érzed, hogy van akaraterőd, akkor most mi a kérdés?
2016. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
79%

26 evesen nyugtaton elsz ?

Nem, igy nem szabad gyereket vallani, ahhoz erosnek kell lenni, es qbbahagyni eloszor a gyogyszert !

Igen, tudom mirol beszelek, engem elhagytak kisbabaval, mikozben halaleset volt a kozeli csaladban, nem volt hol laknom, stb, de ha gyereket akarsz ilyeneket el kell viselni.

2016. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Ha van akaraterőd,akkor miért nem tetted már le a gyógyszert?Ne vállalj még gyereket,mert a gondolataid mögött nincs valós tartalom.Attól,hogy én azt gondolom,hogy tudok repülni még simán kitörném a nyakam ha kiugranék a 7.-ről.
2016. okt. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csak a nyugtató miatt ne merném,hanem mert csak fél éve vagytok együtt.
2016. okt. 20. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell nyugtatot szedned ? Ezt kérdést inkább tedd fel az orvosodnak,vagy nőgyogyásznak.
2016. okt. 20. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%
Először el kellene hagyni a gyógyszert, utána gyereket vállalni. A gyógyszer elhagyása sem megy 1-2 hét alatt, csak fokozatosan és nem mindenki képes meglenni nélküle, van aki az önismeret, fejlődés, tanulás, problémák valódi megoldása helyett könnyebbnek érzi ha bekap egy pirulát reggelente. Mondom ezt én ex rivotrilos, cipralexes. Le kell tenni a drogot, mert az! és utána gyereket vállalni. Ráadásul fél éves kapcsolatba szándékosan szülni hülyeség. Éltetek már együtt? Ha önbizalomhiánnyal, kisebbség érzéssel küzdesz, arra nem lesz megoldás a gyerek, sokan csúsznak ebbe a hibába de csak annyi lesz más hogy még egy életet tesznek tönkre. Hormonjaid rendben vannak? Azok is tudnak durva depressziót kreálni egy nőnél. Főleg a pajzsmirigy na meg az inzulinrezisztencia kezeletlenül.
2016. okt. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Féléves kapcsolatba alap, hogy nem! Nyugtatón élve pláne nem. Az már csak ráadás, hogy 26 évesen túl fiatal lettem volna egy gyerekhez, ezért sem.
2016. okt. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
9%

Nem leszek népszerű és hozzáteszem, én is "letettem" a Frontint terhesség előtt, de a terhességem közben rajtam kívül álló okok miatt Xanax-ot kellett szednem. Nem folyamatosan, időközönként. Össz-vissz talán egy hónapot az egész terhességből.

A Fiam egy éves, köszöni jól van, egészségesen született és most is sincs semmi neurológiai baja. Hozzáteszem, ORVOSI utasításra szedtem a gyógyszert. Viszont én a terhességem előtt, én néha most, azért ettem a Frontint mert baromi rossz alvó vagyok. Képes vagyok csak 3-4 órákat aludni. Ha meg beveszem, akkor nagyjából jól alszom. Tehát nekem nappalra, pszichés gondok miatt nem kellett. Nálad, ha ez áll fent, akkor először azt kellene kezelni, mert a babaszületése után minden nehezebb lesz, és ha már most nem bírsz helyzeteket, akkor meg pláne nem fogod.

2016. okt. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!