Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti gyereketek hogy fogadta...

Ti gyereketek hogy fogadta azt hogy elváltatok?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves kislányom aki lényegében felfogta ezt hogy anya és apa nincs együtt csak ugye nagyon nehezen kezeli ezt a helyzetet. Szerintetek mit csináljak hogy elfogadja? Eddig is megvettem neki a legtöbb dolgot de most ugye hogy kevesebbet lesz velem így pláne megkap mindent csak szerintetek hogy tudom úgy belőni a helyzetet hogy mégse legyen majd elszállva idősebb

korában? Amúgy heti 3 napot velem van a többit az anyjával "tölti".


2016. okt. 23. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól viselte, 4 éves volt. Én nem gondolom hogy jó ötlet lenne mostantól a válás miatt mindent megvenni neki amire vágyik. Azt írod eddig is mindent megkapott, elég az ezután is, nem kell több! Sokkal fontosabb hogy minőségi legyen az együtt töltött idő, tárgyak helyett inkább csináljatok programokat, vidd játszóházba, bábszínházba, bárhová ami megfelel az életkorának. De ami még ennél is fontosabb hogy te meg az anyja normálisan viselkedjetek egymással.

"Amúgy heti 3 napot velem van a többit az anyjával "tölti"."

Nem tudom a "tölti" szót miért kell idézőjelbe tenni, de nem túl jó omen.

2016. okt. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden válás és minden gyerek más. Egy biztos, elkényeztetni nem kell.

Ha venni akarsz neki valamit, akkor az legyen mobil, amin minden este tudod hívni, ha az anyjával van, és ő is, ha nálad van.

Egy nagy ajándékot tudsz még neki adni: próbálsz normális kapcsolatban maradni az exeddel, és azonos elvek alapján nevelni.

2016. okt. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy azt gondolod, hogy azon múlik, hogy jól érzi-e magát egy gyerek, hogy mit veszel meg neki. Ez annyira borzalmas.

Nem a vackoktól lesz boldog, hanem ha szereted. És akkor is szeretni fog, ha nem veszel meg neki mindent. SŐT!!


Csináljatok sok közös, élménnyel teli programot, fessetek, gyurmázzatok, fűzzetek gyöngyöt, vidd el wellneselni. Stb.

2016. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!