Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kezelitek a földön...

Hogy kezelitek a földön fetrengős hisztit?

Figyelt kérdés
Diam 1,5 éves. M8nden nap hisztizik valamiért. Ma pl azért mert vizet adtam neki. Néha szokott babateát inni de inkább vizet adok mert ha tea van akkor képes egésznap inni ha meg nem adom oda neki a cumisüveget nyürrög, de úgy hisztizett hogy földhöz vágta magád rugdosott mindent közben csapkodott, kisasztalt és széket felborítja minden ami a keze ügyébe kerül földhöz vágja. Játékér is szokott így hosztizni ha éppen az kell neki ami a tesóján@l van. Hogy kezelitek? Én hagyom majd próbálom megnyugtatni de ez sem segít így nem marad más csak hogy megvárom míglenyugszik. Volt már rá példa hogy 20 percen keresztül hisztizett mert be mentünk a lakásba.
2016. okt. 24. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Vidd a fürdőbe és mosd meg az arcát. Játszótéren, útközben is megteheted, de mindig mondd el neki, hogy ezt a hisztiért kapja.
2016. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
69%
Otthagyom, átmegyek egy másik szobába vagy ki a konyhába tök mindegy, a lényeg hogy egyedül marad. Általában bejön, ha nem akkor ölbe veszem és próbálom vigasztalni és elmagyarázom hogy mi a nagy helyzet. De volt hogy egy banális dolgon úgy kiakadt hogy üvöltött mint a sakál és arcon kellett öntenem egy pohár hideg vízzel. Ez is bevált. A vigasztalás, beszélgetés a legkevésbé volt eddig hatásos.
2016. okt. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Én nem hagyom ott de nem is állok le babusgatni. Leülök valahova és megvárom amíg befejezi.
2016. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Bármi jó ami "kizökkenti" ahogy előttem írták arcmosás hidegvízzel pl. Barátnőm bevitte a szobájába a gyereket és megmondta, ha sikerült lenyugodni gyere ki és megbeszéljük. Ez mindig bevált nála,kinek mi jön be. Anyum szerint engem hagytak bőgni és csinálták tovább a dolgukat, egy idő után eluntam,mert senki nem figyelt rám...
2016. okt. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Hogy hagyjátok ott? Rázárjárok az ajtót? És ő ettől hamarabb megnyugszik? Ne haragudjatok de ezt se hiszem el.

Az enyém jön utánam. Ha nem tud 1 óra múlva is hisztizik. Na jó, fél óra volt amit eddig tapasztaltam akkor rájöttem, hogy ez nem válik be. 5-10 perc alatt lenyugszik amúgy.

2016. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nekem a lelkiismeretem se hagyta az egyedül hagyást. És nektek van képetek azt állítani, hogy mondjuk a suttogó könyv nem tiszteli a babákat/gyerekeket. Ennél különb.
2016. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Mielőtt infarktust kapnál nem zárom rá az ajtót és nem is jön utánam, fetreng tovább aztán szétnéz és rájön hogy nincs kinek produkálja magát. A konyhából pont belátok a szobába és a szemem sarkából oda-oda pislantok mikor nem veszi észre. Persze mindent kilehet forgatni és mindenkit lehet csúnya, rossz, gonosz anyának titulálni. Ugyebár..
2016. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott kell hagyni, akkor majd megunja.
2016. okt. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
én leulok melle, magamba csendbe szamolok kozbe mondom neki szoljon, ha megunta a hisztit es megbeszeljuk. uvolt 10 percet aztan jon oda puncsolni..
2016. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
amugy meg ebben a kerdesben nincs rossz modszer es sz r anya...mindenkinel mas valik be, es nyilvan senki nem valaszt szandekosan olyan modszert ami még jobban faj a gyereknek mivel senkinek se erdeke hogy még az miatt is uvoltson....aki meg veszi a faradtsagot h legalabb utana olvas meg itt irogat nyilvan torodesbol teszi es nem azert mert sza.ik a gyerekre
2016. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!