Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy szeretoi...

Terhes lettem egy szeretoi kapcsolatbol de a ferfi nem valaszol hogy mi legyen! Mit tegyek? Folyt lent!

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam, vagyok a ferfiba! Vonzodtunk egymashoz..14ev a korkulombseg.en vagyok a fiatalabb. O 38 en 24.Szeretnem megtartani, vallalni a hibaimert a kovetkezmenyt.vedekeztunk pedig, csak antibiotikumot szedtem es a fogamzasgatlot kiuti..oszinten en ezt nem tudtam. O most csalodott bennem..miota tudja hogy terhes vagyok nemkers, nem hiv.. Szerintem el se hiszi.Ferfiak, mennyi ido kell meg ti ezt feldolgoznatok? Ti jelentkeznetek? Nem mondta hogy nem akarja, pedig en csak ennyit kertem hogy mondja ki..vagy irja le..de semmi! Van ertelme keresnem meg?? Vagy majd o fog szerintetek ha feldolgozta?

2016. okt. 29. 19:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
87%

"se hire , se hamva..semmi..irok neki, nem valaszol..hivom, kinyom es kikapcsolja a telefonjat!"


Ugye nem mondod komolyan, hogy neked még emellé ki is kéne szavakkal, betűkkel mondania, hogy "takarodj az életemből a kölyköddel együtt!". Merthogy a viselkedésével szó szerint ezt mondja. Nem értem, miért hitegeted magad. Meg miért vagy belé szerelmes, amikor nyíltan sz---rban hagyott. Nem jelentesz neki semmit, használta a p---ncidat, most, hogy gebasz van, tiplizett, gerinctelen féreg.


Max bírósággal fogsz belőle gyerektartást is kiszedni, törődésre, szeretetre ne számíts, ez 100%.

2016. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Mit tegyél? Tanulj a hibádból, és ezentúl hasznaljatok óvszert.

A szeretőd pedig nem csalódott benned, hanem nem akar gyereket! Csak ke@élni szeretett volna , következmények nélkül.

Nincs feldolgozás alatt a probléma, le@arás alatt van.

2016. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem számára te innentől kezdve nem is létezel, azt is letagadja, hogy látott már életében, nem hogy azt, hogy gyereket csinált neked.

Szeretői kapcsolat alatt gondolom azt érted, hogy van felesége, esetleg gyereke is, és esze ágában sincs elválni.

Őt most az érdekli, hogy tudja ezt úgy megúszni, hogy otthon sose derüljön ki, márpedig ha fizetnie kell a gyerektartást, azt a felesége meg fogja tudni. Ezerrel jár az agya, hogy tud kimosakodni.


A helyedben kétszer átgondolnám, hogy megtartom-e, mert örök életedre szóló döntés. És lesznek majd nehéz percek, mikor azt is bánni fogod, hogy te megszülettél. Anyának lenni sem mindig egyszerű, de egyedülálló anyának lenni még nehezebb. Főleg így, hogy már azt is kínos lesz elmagyarázni a gyereknek, hogy neki miért nincs apja.

2016. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül fel tudod nevelni?
2016. okt. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Feltudom! Fel is fogom! O nem tehet semmirol..azert csak megerdemelnek egy ket szot..esetleg egy telefont..hogy probaljon lebeszelni rola ( ami nem fog neki menni ).. Nem csak igy eltunni az eletunkbol..bar, lehet en fogom fel furan a helyzetet.
2016. okt. 29. 21:46
 16/25 Snorri ***** válasza:
50%

Esetleg azzal még megpróbálhatod válaszra bírni, hogy írsz neki egy dátumot, ameddig vársz, és indítod a pert a gyerektartásért. (Nem tudom hogy megy, de valami ilyesmi) Ha tudod a címét, akkor írhatod, hogy akkor az ügyvéd majd erre a címére küldi a papírokat, oké?

Szerintem inkább reagál...

2016. okt. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
85%

Igen, furán fogod fel,mert te szerelmes vagy,kapcsolatról ábrándoztál,ő meg csak bszni akart veled!

Most,hogy már a felhőtlen kefélést biztosítod,hanem problémát csináltál neki,lepattintott!

Keres majd égy másik nőt,akit kefélhet kedvére,te meg csinálsz,amit akarsz!

2016. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
16-os,a gyt-hoz előbb kellene egy apa is...előbb az apaság megállapítása iránti pert kell megindítani,hogy kiderüljön ki az apa! Ha tényleg ez a fiskó az,akkor majd lehet beszélni a gyt-ról!
2016. okt. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Snorri ***** válasza:
50%
Azért írtam, hogy nem tudom hogy megy. Nyilván először utána kell kérdezni, hogy mik a lehetséges jogi lépések, és azokat megtenni, ha kell.
2016. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Mivel csak vele voltam..o az apa! Attol felek, akarmit is lepek..elobb utobb elokerul es majd en leszek a hibas mindenert
2016. okt. 29. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!