Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan masszak ki egy szeretoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan masszak ki egy szeretoi kapcsolatbol?

Figyelt kérdés

szereto vagyok de szerelmes lettem a lanyba (ferjes, gyereke van), es rengeteget szenvedek, mar fel eve tart, de nem birom tovabb...

25 f


2011. jan. 11. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Megmondod,hogy vége és többé nem találkozol vele, nem keresed, ha ő keres kinyomod.

Amúgy is mit kezdenél valakivel, akinek már gyereke van és képes kilépni a családjából a szex kedvéért??? Veled is eljátszaná...

2011. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem birom neki megmondani, nem akarom elvesziteni, de megis sokat szenvedek... Nem ertem magam. A csaladjat nem hagyja el, nem is akarom hogy elhagyja!
2011. jan. 11. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
De kilépett belőle, pedig a gyereke erkölcsi neveléséért ő is felel. Elhiszem, hogy szereted, de itt van az a határ, ahol inkább a józan észre kell hallgatni és megnézni,hogy akit szeretsz belőle milyen szülő (persze ha akarsz gyereket) és feleség válna. Ezen nem kell filóznod, hiszen kész helyzetet láthatsz magad előtt.
2011. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt ertem mit akarsz mondani, csak roppant nehez ezt jozan esszel atlatni, igaz anyakent felesegkent borzalmas, de nem tudom meddig mehet igy ez az egesz, kezd felorolni
2011. jan. 11. 22:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Megértelek. A szerelem számtalan rossz döntés meghozatalának termékeny talaja,de mivel felfogtad, amit írtam így előbb utóbb képes leszel az érzésein túl a további lehetőségeiden is gondolkozni és belátni mi a helyes.


Sajnálom a helyzeted, remélem a következő nő az életedben tudja majd értékelni az érzéseidet.

2011. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En is csak remelni tudom, hogy igy lesz, de koszi a biztatast, jol esett.
2011. jan. 11. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, én tudom mit érzel :)
2011. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!