Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem egy szeretoi...

Terhes lettem egy szeretoi kapcsolatbol de a ferfi nem valaszol hogy mi legyen! Mit tegyek? Folyt lent!

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam, vagyok a ferfiba! Vonzodtunk egymashoz..14ev a korkulombseg.en vagyok a fiatalabb. O 38 en 24.Szeretnem megtartani, vallalni a hibaimert a kovetkezmenyt.vedekeztunk pedig, csak antibiotikumot szedtem es a fogamzasgatlot kiuti..oszinten en ezt nem tudtam. O most csalodott bennem..miota tudja hogy terhes vagyok nemkers, nem hiv.. Szerintem el se hiszi.Ferfiak, mennyi ido kell meg ti ezt feldolgoznatok? Ti jelentkeznetek? Nem mondta hogy nem akarja, pedig en csak ennyit kertem hogy mondja ki..vagy irja le..de semmi! Van ertelme keresnem meg?? Vagy majd o fog szerintetek ha feldolgozta?

2016. okt. 29. 19:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon becsülendő, hogy fel akarod nevelni. Minden támogatást megérdemelsz, remélem lesz. Én is anya vagyok, nagyon drukkolok!
2016. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
94%
Jogilag még nem az apja ahoz biroságon kell apaságit kérned ,mert ha magátol nem tesz apasági nyilatkozatott,akkor csak biroság kötelezheti,amedig jogilag nincs apja adig gyerektartást sem kérhetsz szerintem.ugyhogy vagy neki látsz jogi utnak vagy jogilag nem lesz apja gyereknek ergo nem kérhetsz gyerektartást sem .
2016. okt. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
9%
Ne legyel ennyire sotet. Nem szeret, nem fog keresni.
2016. okt. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Ezt tulzasnak erzem, hogy sotet! De semmibaj! Ne azert keressen mert szeret..oszinten..ha mar azert is keresne se kellene..De ezt nem kivanom senkinek, amit az elmult 2-3hetbe en erzek..csak az tudhatja aki mar ezen atment! Ha sexelni jo voltam, akkor legalabb tamogathatna kicsit..nem ilyennek ismertem meg! De majd vissza kapja ezt az elettol!!!
2016. okt. 30. 15:10
 25/25 anonim ***** válasza:
28%

Nincs értelme keresni. Szégyellheti magát, előbb-utóbb fogja is.


Még szerencse, hogy "egyedül" is tudod vállalni. Mert senki nem él lakatlan szigeten, úgysem leszel egyedül. És találsz majd külömb embert, nem kell félni.


Én nem jelentkeznék, egyelőre, nem izgatnám magam, legalább, amíg megszületik a kicsi. Utána megmondanám neki, várnék, hogy van-e javaslata. Ha nincs, akkor ha tudnám, a saját anyagi kereteimből nevelném a gyereket, de ha aránytalan problémák adódnának, akkor bizony kérném a gyerektartást.

Akárhogyis, azért a születésnapokon megeresztenék egy-egy fényképet a gyerekéről. Hogy lássa, mit mulaszt.


Nekünk helyt kell állnunk férfiak nélkül is. Mint ahogy megtették előttünk is, háborúk alatt is, betegségek, balesetek miatt is. Ezért vagyunk erősebbek, okosabbak.

2016. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!