Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek beteges a gyereke,...

Akinek beteges a gyereke, hogyan viseli?

Figyelt kérdés

Nyugtatom, ápolom, de nekem is görcsbe van a gyomrom éjszakánként, mikor hűtőfürdőzni kell. Akkora megkönnyebbülés mikor már lábadozik és kezdi jobban érezni magát. Aztán pedig az agyamra megy mikor itthon vagyunk bezárva, jóformán szobafogságban. Most pl arcüreggyulladás miatt nem mehetünk az utcára sem. Egyszerüen nem tudom semmivel lekötni. Mióta megkezdődött az ovi, egy hetet sem járt végig. 3-4 nap után újra beteg lesz. Tudom, hogy ez nem normális, zsong a fejem az orvosoktól, vitaminok listájától, keressük a megoldást.

Vártuk az ovit, szeretné is, de jóformán még be sem szokott, annyit hiányzott. Lassan elmegy mellettünk az év az oviban rengeteg programjuk lenne, lehetnének barátai, ehelyett egy más agyára megyünk itthon. Napirendünk nincs, mert ugye betegen többet alszik, aztán mire visszaállna, megint beteg lesz. Senkivel nem találkozunk, egyetlen szórakozásom, ha lemehetek a boltba. A család kb leprásként kezel minket, mert mindwnhol pici baba van.

Legalább valami ötletet adjatok mit csináljunk itthon, mert már utálunk rajzolni, gyurmázni, gyöngyötfüzni...gyakorolnánk az öltözést, de csak akkor csinálja, ha összekiabálom, szóval nem túl felemelő. Kb úgy érzem, mintha mindenben visszafejlődnénk.


2016. nov. 3. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
26%

Senki nem szereti, ha beteg a gyereke. En sem. Harom gyerekem van. 8, 13 es 16 evesek.

Sokszor voltak egyszerre betegek, de volt, hogy szepen sorban...

Optimistan kell felfogni. Mast nem tudunk tenni.

Ilyenkor sokszor eloveszunk reg nem latott meseket, filmeket.

Ha jol vannak, lehet levegozni, setalni.

2016. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A meserészét már szerintem sikerült túltolni sajnos. Hosszútávon nem tartom jó ötletnek. Jóformán 2 hónapja félnapokat mesézik. Pont ezért írtam ki a kérdést.
2016. nov. 3. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is állandó beteg volt mikor bekerült oviba. Bronhovaxom kúrát kapott, na utána nem volt annyit beteg. Most hogy szünet van rajzolunk, tegnap ragasztottunk(megrajzoltam amit szeretett volna és apróra vágott szines papírral díszítette)falevelet is ragaszthattok vagy festhettek lenyomatnak, krumpli nyomda. Fejlesztő füzetekkel játszunk, társas, autópályát nagyon szeretnek építeni azzal nagyon sokáig elvannak. Mondókázás, meseolvasás. Ha nincs nagyon hideg akkor a délelőttöt az udvaron vagy a játszótéren el lehet tölteni.
2016. nov. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!