Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt bennetek egy kis félelem,...

Volt bennetek egy kis félelem, hogy a párotok nem fog annyira vonzódni hozzátok terhesség alatt vagy után esetleg, mint azelőtt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 12:49
 1/10 A kérdező kommentje:
25/L
2016. nov. 4. 12:52
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ettől nem féltem. Inkább én nem vagyok kibékülve a terhességek és szoptatások utáni állapotommal, apa váltig állítja hogy őt nem zavarja, én meg mit tudok tenni? Hiszek neki. Inkább az aggasztott terhesség vége felé hogy vajon szülés után mennyire változnak meg a dolgok "odalent".
2016. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Nem, soha. Harom gyerekunk van.

41/N.

2016. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Bennem sem merult fel soha,termeszetesnek vettuk mketten a terhesseget,a szoptatast es az ezzel jaro valtozasokat is.
2016. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Én már előre félek pedig csak egy-két év múlva tervezzük a gyereket. A terhesség és a szülés rengeteg ijesztő változást hoz, és nem is annyira a párom reakciójától félek inkább magamétól.

Nem vagyok szupermodell most sem, csak átlagos de nagyon rosszul viselem a testi változásokat magamon.

Irigylem azokat akik nem féltek soha ettől.

2016. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem féltem, a világ legtermészetesebb állapotaként kezeltük a helyzetet.
2016. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem
2016. nov. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, sőt :)
2016. nov. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Most 8 hónapos a lányom, anyatejes. Csak egy halovány heg van a bikinivonalamnál, ami arra emlékeztet, hogy volt odabent valaki. Sem a mellem sem a hasam nem erezkedett meg, sőt striám sincs, vékonyabb és fittebb vagyok mint valaha. Csak egy gond van, jelenleg én nem kívánom a szexet...
2016. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!