Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Addig könnyebb mig egyke,...

Addig könnyebb mig egyke, vagy tesóval?

Figyelt kérdés
akár kisgyerekről akár kamaszról van szó,akinek tapasztalata van melyik volt a könnyebb időszak,mig egyke volt a gyerek vagy tesóval?nemsokára ovis lesz a fiam,de még itthon van,és sokszor unatkozik,meg ráncigál,hogy kapcsolgassam a meséket a laptopon vagy a tv-én,próálo eldugni őket.vagy fetreng ha nem követem őt mindenhova játszani.elég gyakran)a tesók jobban lekötik egyést vagy inkább csak a veszekedés megy?melyik volt a rosszabb időszak.?
2016. nov. 4. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális szülőkkel a több gyerek könnyebb. Nektek nem ajánlanék még egyet a leírtak alapján. Már ő is egy elrontott hisztigép, akit foglalkozás helyett gépekkel neveltek.
2016. nov. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En jol megvoltam a lanyommal is mikor egyedul volt, akkor sokat jartunk baratnozni ahol hasonlo koru gyerek(ek) van(nak). Mert az a gyereknek gyerek a baratja. En olyan 2-3eves koraban ereztem hogy keves vagyok. Van testver, lekotik egymast. Jol megvannak ezen a ponton nem farasztobb, viszont estere teljesen lemerulok toluk.
2016. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kedves első.ha tudnál olvasni azt irtam hogy dugdosom őket,de látja amikor az apja gépezik vagy tv-zünk és hisztizik érte...egy barátnőm 2 órán át sirógörcsöt kapott az ilyenekmiatt mert elhitte hogy rossz anya.inkább tanácsokat adhatnál.elég szánalmas de ha te ettől leszel boldog,téged mások alázása éltet,magabiztos lehetsz.legyen boldog ettől az életed,reméle örömet okoz,bár elég beteg dolog.rossz anya vagyok,oké,?ha ezt akarod...minden kérdésemben volt ilyen válaszoló,ezért érdemes itt bármit kérdezni.
2016. nov. 5. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!