Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Libero kódokat ha beváltanék...

Libero kódokat ha beváltanék ajándékra, akkor elkérik a blokkot?

Figyelt kérdés
Összegyűlt néhány kód az 5 év alatt, szinte csak Liberot használtunk úgyhogy jó sok pelus elfogyott, de sajnos elég trehány vagyok és a kódok egy része megvan, a blokkok egy része is de azért sok hiányzik. Be szokták kérni?
2016. nov. 7. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy, ki kérné? beváltod,, a postás meg hozza az ajándékot :)
2016. nov. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy kérik. Kinek mutatnád meg? A GLS futárnak? Én már egy csomó ajándékot beváltottam, soha senki sem kért semmit.
2016. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig ott van a Libero honlapján, hogy véletlenszerűen elkérhetik a kódokat és a blokkokat is, de szerintem a GLS futárnak úgysem lesz rá jogosultsága, így nem aggódom.


Egyébként 8,5 éve váltom be ajándékokra a kódokat, még soha nem "ellenőrzés"

2016. nov. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elvileg kérhetik, de ha háztartási mennyiséget töltesz fel szerintem nem fogják, én is folyamatosan töltöm a kódokat, ahogy veszem a pelusokat, sose kérték még, épp most dobtam ki egy adag blokkot-kódot, mert már kifolyt a fiókból.
2016. nov. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor nyugodtabban rendelek :-) Nem a futárnak gondoltam , hogy oda kell adni hanem pl. emailben feltöltetik a blokk képét de azért gondolom csak akkor, ha csalást gyanítanak vagy valaki nagyobb mennyiségben rendel ajándékot.
2016. nov. 8. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!