Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbaba mellett jogsit valakin...

Kisbaba mellett jogsit valakinek sikerült letenni?

Figyelt kérdés

Mennyi volt kicsi a gyermek? Szoptattad?

Nagyon praktikus lenne ha tudnék autóval közlekedni, és nem a férjemet várnám.

Csak 3 hónapos a fiam, és szoptatok. Cumiból próbáltam már etetni, de nem megy neki, nem erőltetem, nehogy átszokjon, így a cumiból etetés kizárva. Lenne kire bízzam addig, de az elméleti oktatástól tartok. 7 alkalom, 3-3,5 óra. Nem merek belevágni, igény szerint szoptatom, van, hogy elvan nélkülem (eddig max a boltba szaladtam le), van, hogy végig sír.

Idővel mindenképp megcsinálom, csak arra lennék kíváncsi, mi a legkorábbi időszak, amikor célszerű és nem csak idegességből állna az oktatás nekem, hogy vajon mi van otthon. A hozzátáplálás után tudok vajon leghamarabb nekiállni?

Kinek mi a tapasztalata?

Köszönöm


2016. nov. 9. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván ha már kiváltottátok azt az étkezést, ami az elméleti oktatás idejére esik. Ha csak nem találsz délelőtti oktatáat, az nem most lesz.
2016. nov. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Egyetemre jártam mindkét gyerek mellett. Az első fél év születés után a legnehezebb. Ha már eszik almát, kekszet, megszokta a nagyit stb. akkor sokkal könnyebb mást is csinálni. Egy picit várj még. Csak 2-3 hónap és jobb lesz!
2016. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
7 hónapos múlt a lányom, amikor elméleti oktatásra kezdtem járni, fél5-8 óra között volt esténként. Kb 15 perc távra volt gyalog. Őt addigra már elkezdtem hozzátáplálni, megszoptattam mindig indulás előtt, apja adott neki uzsonnát, esti szoptatásra meg otthon voltam. Korábban nem mertem nekiállni én se.
2016. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Délelőtt miért lenne jobb, mint délután? :) ugyanúgy fenn van, vagy alszik, nincs órához kötött napirend, csak sorrendes napirend.

Nyilván tudom, belátom, hogy most nem megy még, csak arra lennék kíváncsi, hogy volt e más is így és megosztaná e velem. :)

2016. nov. 9. 13:45
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Az hogy tőled nem fogadja el a cumit, nem jelenti, hogy mástól sem.

Nálunk tök természetesen fogadta, hogy apa vagy anyukám üvegből adta neki a lefejt tejet 4 hónaposan.

2016. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Azért délelőtt, mert a tízórai az először kiváltható étkezés...

Logika...

2016. nov. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem kiköpte, próbálkozott de nem jött semmi, nem fogyott belőle, cuppogot csúszkált a szája. Valószínűleg ha az apja adja is ez lenne, de most csakazért is kiprobálom este
2016. nov. 9. 14:15
 8/11 A kérdező kommentje:
Első gyermekem, nem tudtam hogy működik az első hozzátáplálás.....
2016. nov. 9. 14:16
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
A kreszt tanuld meg online tanfolyamon, én is úgy csináltam. Ez esetben csak a kresz vizsgára kell bemenned, meg majd vezetni.
2016. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A kreszt èn is most csinàlom online. Webjogsi.hu
2016. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!