Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok a...

Milyen sportot ajánlotok a hét éves lányomnak?

Figyelt kérdés

Általában heti 1× jár úszni,de valamikor nem megy mert nincs időnk/kedvünk elvinni

Lovagolni hobbiból szoktunk menni van hogy hetente,van hogy kéthetente

Jógázni rendszeresen jár,hetente egyszer

Ezenkívül ő is,a párom is és én is szeretnénk ha sportolna valamit rendszeresen

Milyen sportokat javasoltok?

Táncot már sokan javasolták,de azt mondta hogy valami komolyabb sportot akar

Köszönöm a tippeket!


2016. nov. 13. 17:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Szegény lányod.....


Mi az én véleményem?

Ha a lányom ritmikus gimnasztikázni szeretne, akkor ritmikus gimnasztikázna. Ha 7 évesen találja ki, akkor 7 évesen kezdi. Ha 14 évesen, akkor 14 évesen.

Nem azért, hogy anyuci-apuci örüljön, hanem, mert őt ez boldoggá teszi.

Nem az érmekért, amivel anyuci-apuci dicsekedhet, hanem a sport szeretetéért, a mozgás öröméért.

2016. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén szólva nem tudom miért tetted fel a kérdést, hisz bármit írtak, mindenre azt válaszoltad, hogy azt sem szeretne a lányod, csak a ritmikus g. érdekli.

Mindegy hogy mi milyen sportokat ajánlunk, arra írassátok, amit szeretne. Ha az RG-t akkor arra. Keressetek olyat, ahol nem probléma a kora.

Nem az legyen már a szempont, hogy miben van lehetőség. Persze, jó dolog az,ha sikerélménye van, versenyekre járhat, meg eredményeket érhet el. De ha ilyen görcsösen ez a lényeg, és aszerint választotok, az szerintem nem vezet jóra. A legfontosabb, hogy úgy sportoljon, hogy élvezze is.

2016. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!;)

Műkorcsolyázni fog,sikerült meggyőznünk

2016. nov. 14. 17:37
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen gyerek :(
2016. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés:

Ha netán nem ér el sikereket a lányod a műkorcsolyában (vagy akármely sportban), akkor mi lesz??

2016. nov. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe. Hogy egy dolog, hogy miben van lehetőség, mivel lehet versenyekre járni, de ha ahhoz vagy abban nincs különösebb tehetsége, nem tud kiemelkedni, akkor ugyanott lesztek. Ezt nem lehet előre tudni, ezért butaság is ilyen teljesítményhajhászóan választani. Ennek nem erről kellene szólnia. :(
2016. nov. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszoló:

Nagy valószínűséggel fog elérni eredményeket,mivel jövő héttől kezdve heti 4× fog járni.

Ha azonban mégse,akkor megpróbáltuk

Most még eléggé húzza a száját,de ha nem tetszik neki más sport után nézünk,olyan után amiben szintén van lehetőség

2016. nov. 16. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!