Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üdv! 2-3 hetes terhes vagyok...

Stella92081323 kérdése:

Üdv! 2-3 hetes terhes vagyok és egy pár napja felváltva jön tőlem barna folyás és vérzés. Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Voltam orvosnál de nem vizsgált meg se ultrahang,csak megnézte h télleg vér vagy nem, azt mondta ez semmi csak nyálka, pihennyek meg igyak sokat .De elég piros van mikor meg barna,jövő héten kell mennem UH.-ra meg vizsgálatra de én félek nem birom ki addig szerintem valami baj van.Szerintetek? Volt már így valaki?
2016. febr. 15. 12:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Először is 2-3 hetes terhesség nincs.Késik már a menzeszed?Menj másik orvoshoz.
2016. febr. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha nagyon aggódsz, menj el magánorvoshoz vizsgálatra.
2016. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Vagyis 2-3 hete lett pozi a teszted? Vagy most kellene csak megjonnie?2-3 hetes terhesseget nem tudom ertelmezni.:)


Ha pozi teszt van es verzes, azonnal orvoshoz kell menni (masikhoz) mert ez kezdodo veteles lehet, vagy mehen kivuli, de progeszteronpotlas mindenkeppen kell, ha mehen beluli.

2016. febr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Mit értesz az alatt, hogy 2-3 hetes terhes? Most maradt ki a vérzésed? Sem a barna, de főleg nem a piros váladék/vér nem túl jó jel. Meg kéne nézni azért UH-n, hoyg egyáltalán megtörtént-e a beágyazódás, milyen állapotban van a méhnyálkahártya, készül-e leválni, vagy csak kis hematóma okozza a vérezgetést, esetleg egészen más a forrás. Ha már leválóban van a nyálkahártya, akkor ez a baba nem akar maradni valamiért, de hematóma felszívódhat, sokat kell pihenni, és ha az orvos is jónak látja, írhatna fel gyógyszert, ami segíthet megtartani a babát.
2016. febr. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
71%

Sürgősen keress másik orvost. Terhesség alatt MINDEN vérzés okát vizsgálják, adnak progipótlást, ha szükséges.

Nekem életemben egyszer volt dolgom olyan nőgyógyásszal, aki nem ultrahangozott, elég nagy bajt okozott ezzel! Manapság már RUTIN egy ultrahang a nőgyógyásznál!

2016. febr. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

hivatalosan a 2-3 hetes terhesség még csak a szex stádiumában tart... ha a megtermékenyítéstől számolod a 2-3 hetet, akkor meg simán lehet, hogy ez egy sosemvolt terhesség egy korai teszttel :/

azért a piros vérzés nagyon ezt valószínűsíti.


én a helyedben sos rohannék orvoshoz, és ha elküld, emnnék a másikhoz. addig, amíg nem foglalkoznak velem.

legalább progipótlást kellett volna kapnod ilyen panasszal... bár ha menni akar, az sem segít.


nagyon drukkolok!

2016. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Múlt hét hétfőn csináltam tesztet kettőt is és mindkettő azt mutatta hogy terhes vagyok,aztán pénteken jöttek a folyások felváltva ,megijedtünk és azonnal elmentem orvoshoz és ő kérdezte h mikor volt meg utoljára és mondtam h Jan.13 és erre azt mondta h 2 hetes vagyok ja és hogy ez a nyálkás szerű folyás-vérzés egy jel h terhes vagyok.de azóta is jön.
2016. febr. 15. 12:55
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha január 13.Akkor hivatalosan már lassan 5 hetes terhes vagy.Keress másik orvost.
2016. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Azonnal menj másik dokihoz vagy kórházba, mert hamarosan már nem leszel terhes :(
2016. febr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

És a papírra is azt írta h "2" hetes terhes? :O

Atya ég, mindenképp keress fel másik orvost!!

Reméljük nem lesz baj.. Majd írj

2016. febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!