Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák (gyerek...

Otthon lévő anyukák (gyerek ovis/iskolás) hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Reggel ovi,suli.. 9 után bevásárolok,10-11körül hazaérek,13ra megfőzök,14kor hozom a fiamat a suliból,15re pedig megyek a lányomért az oviba. Utána csak köztük vagyok.
2016. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Reggel elviszem őket oviba, suliba. Hazafelé megyek tornázni. Otthon főzök, olvasok.

Délután összeszedem a gyerekeket, ha program van oda megyünk.


5 és 7 évesek.

2016. nov. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem Magyarországon élünk, itt kicsit más a rendszer. A gyerekek 6 és 4 évesek, a nagy suliba, a kicsi oviba jár.

1/4 8-kor kelek, utánam nem sokkal a gyerekek is. Ráérős reggeli, öltözés, fél 9 körül indulunk. Miután leadtam őket, vagy elmegyek vásárolni, vagy megyek egyenesen haza. Kicsit olvasok, munkákat nézek a neten (nem sok sikerrel, nagyon szűkek a lehetőségeim, hosszú történet), megfőzök, és 1/4 12-kor indulok az oviba. Délre érünk haza a kicsivel, ebédelünk, az oviban nincs ebéd. Idén már nem alszik délután, így néz egy kis mesét vagy eljátszik egyedül, amíg megiszom a kávémat és összepakolok, aztán játszom vele. Fél 3-kor indulunk a nagyért a suliba. Hazaérünk, amikor hazaérünk, itthon kis pihi, leckeírás, közös játék, aztán jön az esti rutin.

2016. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
Neked hogy telik egy napod? Van valami konkrét kérdésed? 😊
2016. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Jól értem, ti nem dolgoztok, csak egész nap otthon vagytok? Csak a férj fizetéséből éltek?
2016. nov. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Jól érted. A mi családunknak megvan rá az oka, könnyen lehet, hogy a többieknek is.
2016. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%
2-es vagyok: igen, jól érted.
2016. nov. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igaz én fél éve vagyok csak itthoni anyuka.Jön a második baba igy nem dolgozom már.De,egyszerüen unom magam.Ti hogy tuttok nem unatkozni?Én 7kor kelek,viszem oviba a nagyot ,elmegyek boltba,9re hazaérek takaritok,mosok,délre bőven kész a kaja.Majd unatkozom 3ig akkor megyek az oviba.Utánna játszotér vagy itthon játszunk és készülünk a sulira.6kor jön párom,esti rutin...Van hogy olvasok énis,de azt nem lehet állandóan...
2016. nov. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok.


Nem az unalom erre a jó szó, nem unatkozom, de haszontalannak érzem magam. 6 hete vagyok itthon, nagyon remélem, hogy már nem sokáig. Ahol én élek, nagyon elterjedt az önkéntes munka, már most is csinálok ilyet hétvégenként, januártól szeretnék hétköznapra is találni hasonló lehetőséget, amíg nem tudok újra normális munkát végezni.

2016. nov. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
35%
Szegény apukák, semmi idő nem jut rájuk úgy látom. :D Aztán majd jön a pislogás, amikor kiderül, hogy a kolléganővel reszel titokban.
2016. dec. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!