Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák (gyerek...

Otthon lévő anyukák (gyerek ovis/iskolás) hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
2016. nov. 30. 17:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
43%
Nek hiszem, hogy a kérdés arra vonatkozott, mit és hányszor csinálunk a férjünkkel.
2016. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%
Szép kis hárítás, kedves #11-es! :D Nem arra gondoltam, hogy orgiázol a férjeddel, miután lefeküdtek a gyerekek, de hogy sehova nem írtok apát, az szerintem szomorú. Például, apa játszik a gyerekkel, én végre pihenek kicsit, stb. Vagy, a gyerekek lefeküdtek, és apával megnézünk egy filmet, stb.
2016. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
74%
Bocs,de irtam hogy 6kor jön a párom...Napi rutin.Ebbe azt gondolom,foglalkozik a fiammal vacsoráig ahol enis ott vagyok.Utána eggyütt filmezünk.Ha nem dolgozik sokáig akkor midig megyünk valahova 3ba este kajálni,mozi,vagy mostanában adventi vásárokba megyünk.Meg amugyis nem értem mit kötekszel bárkivel,vannak apukák akik épphogy hazaesnek este nem értem ezután még miért kellene a gyerekre vigyáznia amig anyu pihen mikor egész nap itthon vagyunk...A hétvége meg pörgös szerintem mindenhol.
2016. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez egy gyerekes oldal, gondolom, a kérdező is erre az aspektusára volt kíváncsi. A "Milyen a napirendetek 8 hónapos babátokkal" típusú kérdések alá is ritkán szokták odaírni, hogy este filmet néznek-e vagy sem.

De ha már így érdekel: Mint írtam, 6 hete nem dolgozom. A felmondásom egyik (de nem egyetlen) oka az volt, hogy mivel az óvoda felénk csak fél 12-ig van nyitva, a férjem pedig teljes állásban dolgozik, kizárólag hajnali munkát tudtam elvállalni. Heti hatszor reggel 4:50-kor keltem, este a gyerekekkel zuhantam az ágyba. A férjemmel semmi, de tényleg semmi magánéletünk nem volt, hetek elteltek anélkül, hogy két szót váltottunk volna nyugalomban, hogy a házaséletünkről már ne is beszéljünk.

Amióta emberi időben kelek, mi is úgy vagyunk vele, mint te meg még sokan mások, fektetés után filmet nézünk vagy egy pohár bor mellett beszélgetünk.

Egyéb kérdés esetleg?

2016. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen csak a férjem dolgozik 😊😊Ez akkora probléma? A mi családunkban más a felfogás,egyikünk részéről sem dolgoztak soha a nők...és nem féltékenységből. Ha kellene plusz pénz,nyílván nem esne le a karikagyűrű az ujjamról ha dolgoznom kellene. De tökéletesen megvagyunk.
2016. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

Reggel viszem a gyerekeket iskolába, aztán változó. Torna, tanulás (egyetemre járok, utolsó év), önkénteskedés.

A korábbi barátaimmal, munkatársaimmal tartom a kapcsolatot.


Férjem dolgozik, de néha (havi 1-2x) itthon marad és csak 10 felé megy dolgozni, addig kettesben vagyunk. Egyébként este, miután a gyerekek lefeküdtek van időnk és energiánk egymásra.

2016. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12es, nem kell apa ahhoz hogy pihenjenek, nem olvastad? Otthon vannak, nagyon érdemi dolgot nem csinálnak, amiben el lehetne fáradni.
2016. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!