Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Éreztétek már ezt? Szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már ezt? Szeretem őt de már nem a régi.

Figyelt kérdés
Nagyon sőt mindennél jobban szeretem a barâtomat de mostanàba ugy érzem ő annyira engem nem. Mar nem olyan mint régen. Nem tudom h ezt meglehet e menteni még. Lehet hogy en vagyok érzékenyebb mostanaban de nekem kell a torodes. Nem tudom hogy van e annak ertelme ha elkezdek taktikazni es kicsit en se figyelek ra annyira akkor elkezd e kapadozni utannam vagy ennek semmi ertelme nincsen
2013. dec. 24. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Elárulok egy apró titkot. Az idő során minden változik,te is, ő is, a helyzetetek, a kapcsolat is. Ha ezt nem tudjátok elfogadni és megtalálni a kapcsolatotok szépségét,akkor soha a büdös életbe nem fogtok senki mellett megállapodni, ugyanis a szerelem is változik...egyértelmű,hogy nem lesz mindig lila-köd, ezt ne is várjátok,de a kapcsolat különböző fázisainak meg van a szépsége.És ha tesztek a kapcsolatotokért valamit,akkor folyamatosan csak erősödik köztetek a szál,de ha a régi érzésekre vágyakoztok, akkor a tartós kapcsolat nem nektek való.
2013. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem taktikázni kell, hanem beszélni a pároddal. Ha erre nem vagy képes, nincs értelme a kapcsolatnak. Ha értelmesen meg tudod vele beszélni a dolgot, de ezek után sem válnak valóra "elvárásaid" és ez neked borzasztó, akkor szakítani kell. Igen éreztünk már így, általános jelenség, a lényeg, hogy mit tudtok kihozni belőle.
2013. dec. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést. Ugyanez van nálunk is, mi ritkán, hetente 1-szer találkozunk, és én a telefonban veszem észre, hogy valami változott. Ha együtt vagyunk, minden a régi, úgy érzem, imád.A találkozások közt ezt miért nem érzem? Hogy imád?
2013. dec. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Igenis, kell a törődés. Még ha el is telt egy bizonyos idő. Miért érzik úgy a férfiak, hogy a nő adott, és már nem kell tenni semmit a kapcsolatért?
2013. dec. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nőnek is kell tennie, nem is keveset, hogy fentartsa a férfi érdeklődését. Mindig lehet egy kis plusszt nyújtani. A kapcsolat 2 emberen múlik, ha az egyik lusta dolgozni rajta,akkor bukó az egész. 1. voltam.
2013. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!