Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyermeked ovodajaban, iskolaja...

Gyermeked ovodajaban, iskolajaban kapnak Mikulascsomagot a gyerekek?

Figyelt kérdés
Milyen program van nekik ezen a napon?
2016. dec. 5. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen kapnak, erre befizettünk fejenként ezer forintot. Reggel bevisszük őket, reggeliznek, játszanak, 10 óra körül jön a mikulás, énekelnek neki, megkapják a csomagot, egyenként az ölébe ülnek, beszélnek pár személyes mondatot(mi szülők írtuk le hogy mit mondjon:-D) mikulás mond egy mesét, majd elmegy. Ebédig még csomagot bontogatnak, játszanak, majd ebéd, ilyenkor kapnak desszertenk apró sütit és ivólevet. Utána minden úgy zajlik mint bármelyik más napon. Ja igen az lemaradt hogy óvoda, középső csoport.
2016. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eddig az oviban kaptak, azt a csoportpénzből vették.

Most elsős, az önkormányzat minden a településen élő gyereknek ad egy elég nagy csomagot (a picinek pénteken hozták, 4 hónapos). Nem igazán tudom, hogy fogják megkapni a suliban, de holnap megkapják elvileg ők is.

2016. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én ikreim elsősek

Normálisan vannak órák,10 óra körül lemennek a nagyelőadóba,ott van az ötödikesek által előadott műsor,utána jön a Mikulás.

Minden osztály kap egy szatyor mikuláscsomagot,azt felviszik és fent a teremben kiosztja az osztályfőnök.Utána minden megy normálisan tovább,mintha egy sima nap lenne.:)

2016. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

OVis a fiunk. Kellett beadni 500 ft-ot, ebből vettek mikulás csomagot nekik. 10 órakor jött a Mikulás, énekeltek neki, minden gyereknek külön adta oda a Mikulás az ajándékot, beszélgettek egy kicsit.

Az önkormányzat is rendezett külön Mikulás estet, itt nem kellett fizetni a csomagért, volt egy bűvész és itt is egyesével adta oda a Mikulás a csomagot. (Falun élünk)

2016. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Másodikos a kisfiam, a lányaim nagy- illetve kiscsoportosak.

A suliban és az oviban is lesz csomag, adtunk be rá pénzt. Az oviba reggel megy a Mikulás, beszélgetnek és fényképezkednek vele.

A suliban délelőtt egy gyerekzenekar ad Mikulásnapi koncertet, erre az ovisokat is elviszik.

Délután a Művelődési házban lesz ünnepély, minden gyermeket szívesen látnak, ott is lesz nekik műsor.

2016. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Kellett befizetni egy kis osszeget, ebbol kaptak csomagot, plusz utazasi koltseg, mert kulso helyre volt szervezve a buli, ahol megkaptak a mikulastol az ajandekot , es enni- innivalot is kaptak utana.
2016. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kapnak.Az oviban az önkormányzat fizeti,a kiérkező Mikulást is.Zárt körű program lesz,a gyerekek műsorral készülnek.Az iskolás gyerkőcömnél az osztálypénzből intézzük(az egyik lóti-futi én vagyok,mint szmk tag),ma vittem be-az általam-összerakott csomagokat.
2016. dec. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen kapnak! Egy alkalmazott beöltözik mikulásnak és végigjárja az osztályokat a zsákjával, minden gyereknek rajta van a csomagon a neve és egyesével szólítja meg őket.

Nagyon klassz szerintem. Gyerek koromban előző nap a szülőkkel is beszéltek a tanárok, nekem például azt mondta a Mikulás hogy "hallom nem etted meg vacsorára a paradicsomlevest" és elmondta hogy levest enni fontos. :D

Emlékszem az érzésre a mai napig :D azt gondoltam nahát, ez a mikulás tényleg mindent tud és mindent lát. :D

2016. dec. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen kapnak ,oviba is kaptak délelött,suliban a felsős fiam márcsak csomagot kapja meg amit osztálypénzböl vet meg az egyik szülö.müsor csak az alsosoknak van .
2016. dec. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!