Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovis és/vagy kisebb gyerekek...

Ovis és/vagy kisebb gyerekek szülei, hogy néz ki nálatok a karácsony?

Figyelt kérdés
2016. nov. 28. 13:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

4,5 éves a fiunk, nálunk ilyen a karácsony:

24-én együtt az egész család (mi, anyukám, apukámék, keresztanyám), felváltva mindig máshol.

25-én férjem keresztszüleihez megyünk (80 km-re kb)

26-án anyukámhoz ebédre, este apukámékhoz névnapozni (István).

2016. nov. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

8 éves,5 éves,2 éves..

Mióta gyerek van mindig ugyan az a menetrend van.

23.án anyósnál ebéd majd ajándékosztás.

23.án este hozzánk jön a jézuska.

24.én délelőtt indulunk a szüleimhez (350km) szenteste a szűk családi körbe (szüleim,2 testvérem +feleségeik és gyerekeik).

25.én jön a rokonság többi része.

26.án délelőtt az idős nagyszüleimhez megyünk majd vissza szüleimhez ebédre és utána indulás haza.

2016. nov. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

3,5 éves a fiam.

24-én hármasban vagyunk, együtt szentestézünk.

25.-én reggel megyünk anyósomékhoz, oda jön az egyik mama, majd 26-án megyünk a másik mamához, és utána jövünk haza. Nekem nincs családom, így "könnyebb" a felosztás.

2016. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Két nagyobb lányunk 5 és 3 évesek, a legkisebb 6 hónapos (Karácsonyra 7 hónapos lesz).

24-n itthon leszünk együtt, mi öten.

25-n ebédre anyósomékhoz megyünk, vacsorára anyukámékhoz.

26-n ebédre a nagymamámékhoz, vacsorára pedig férjem nagymamájához megyünk.


Elég nagy a család, de ajándékozás csak a gyerekeknek van, mi felnőttek a családban nem veszünk egymásnak semmit.

A nagyszülőknek/dédszülőknek szoktunk ajándékozni.

Egy településen lakunk, így nem kell utazgatnunk.


A fát a férjemmel együtt díszítjük fel, 23-n este, miután elaludtak a gyerekek, ajándékozás csak másnap este van.

2016. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

8 és 4 évesek a kicsik(és van egy 25 éves is,de Ő már más kategória).

23.-án éjjel feldíszítjük a fát(a legnagyobb segítségével)

24.-én itthon vagyunk,eddig hozzánk jött a család(Anyuék,tesómék)idén valószínűleg csak Anyuék jönnek,mert a tesóméknál is lett baba,így otthon-szeretnének-Szentestézni

25.-én Anyósomékhoz megyünk egész napra

26.-án reggel átjön a legnagyobb barátnője,és együtt átmegyünk Anyuékhoz(beszaladnak a Tesómék is)

Mi testvérek megyünk egymáshoz,amikor tudunk,a z ajándékozás Anyuéknál lesz(eddig nálunk volt 24.-én este)

2016. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

5 éves ,2 éves és a pici 4 hós.

Mióta együtt élünk a férjemmel a szenteste a csakis a miénk, ebből soha nem is engednék. Szóval idén már mi 5-en leszünk. Délelőtt feldíszíti a fát a férjem és a gyerekek, aztán míg alszanak alátesszük az ajándékokat.

25 ill. 26-án megyünk anyósékhoz ill. anyukámékhoz, ez attól függően ki hogy dolgozik.

2016. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerek(5,3 évesek es karacsonykor lesz 1,5 honapos a legkisebb)

Szerintem 22 vagy 23 este jön hozzank a Jezuska,utana megyunk anyuekhoz,25-en vagy 26-an pedig anyosekhoz.Az ország 3vegeben lakunk kb. Szoval utazgatos lesz:)

2016. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És a többieknél a fa dolog hogy működik? A kicsik is részt vesznek a díszítésben/a szemük előtt zajlik vagy készen kapják meglepetésként? Ajándékokkal tisztában vannak hogy ti veszitek?
2016. nov. 28. 16:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

nekünk most lesz az első karácsonyunk, 3 hós a kislányunk. ez a TERV: 24-én itthon leszünk hármasban. 25-én hazamegyünk a szüleimhez, onnan látogatjuk végig a familiát. Mivel mindenki egy városban lakik, így könnyű.

Eddig az volt, hogy 24-én hazamentünk, ebédkor anyumékhoz jöttek a mamámék és nagybátyámék, délután (6 körül) volt ajándékozás, majd átmentünk párom mamájához, ott gyűlt össze az ő rokonságuk, majd este később vissza hozzánk. Valszeg a család ragaszkodna ehhez a menetrendhez, szóval lesz még egy meccsünk...

2016. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nincs gyerekem (ill. még csak a pocakban), de nálunk úgy szokás, hogy a gyerekkel közösen díszítik a szülők a fát, 24-én dél-délután felé, a férjeméknél is így volt szokás és nálunk is. Ajándékok pedig 24-én este érkeznek pl. gyerek(ek) fürdése közben.
2016. nov. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!