Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyamugy, miert a csaladok...

A gyamugy, miert a csaladok ellen van?

Figyelt kérdés

adott az apa aki letoltendot kapott a gyerek bantalmazasert, fenyegetozott, szett rugta az ajtot, tobszor rendor lett hivva a regi lakhelyen.

mellete masszivan ivott, amit az ottani gyamugy es csaladsegito is dokumentalt.

a gyerekek psichologushoz jarnak az apa vegett.

az apa 2 eve nem fizet semmit, nincs bejelentett munkaja.

elkoltoztunk, jott a csalad segito, o rendes, mellettunk all itt is, minden oke. aztan kellett menni gyamugyre, ahova azt mondtak, apa nem jon! igy en nem mentem,(a neveloapa) dolgozok, most is!

az apa csak meg jelent, ment a fenyegetozes, buzlott a piatol, amit kertuk h jegyezzek fel, de ok nem tehetik volt a valasz!

egyreszt az emlitett dolgai vegett vajon kinek fordul meg a fejeben,h az apa lehet a jobb szulo? ja a nagyvarosi gyamugynek, bele neztek a papirokba egyaltalan?

direkt veszelyeztetik a csaladom? konfliktust csinalnak! kell, h a gyerek megint feljen? koszonom a gyamugynek! megerdemelnek,h feljelentsem veszelyeztetesert...


2016. dec. 9. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazd már meg értelmesen, hogy mit akarsz, mert ez érthetetlen.
2016. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor jelentsd fel őket!
2016. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az, h amiket leirtam, azokutan miert veszelyeztetik a csaladom, h muszaly mennie mikor ott az apa?

a leirtak utan kinek fordul meg a fejebe, h az apuka jobbat tud biztositani, mint mi?

gyermekbantalmazo apanak,aki nem is fizet, miert van lathatas?

hogy tegye helyre a kisebik gyereket, a psichologus, ha lathatas alatt terrorizaljak? (most jodarabig nem jott mar, remelem a gyamugy majd ujra lelkesiti)

te mit mondanal a gyereknek, ha tudod min megy att az apanal, konyorog neked, de megis elkuldod, mert amugy teged buntetnek?

szted ezek a dolgok a gyerek erdekeit nezik?

2016. dec. 9. 21:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, h mi itt nem nagyon tudunk ebben segíteni, a gyamugyet is egy hatóság, raadasul ahány ember dolgozik ott, annyi féle, segítőkész, vagy kevésbé... Azt se tudhatjuk, h az apának esetleg milyen papírok vannak a kezében, érted. De ingyenes jogsegély lehet kérni, guglizd le, h a lakóhelyetekhez közel hol van ilyen, vagy keressétek mást a gyamugynel, hátha jobban megértik a problémát. Nyilván a gyerek nyugalma kell(ene), h a legfontosabb legyen.
2016. dec. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Ebben nem tudunk neked segíteni. Ha útban van a pasi, ásd el egy erdőbe.
2016. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

bocs, ha nem ertheto teljesen, remelem itt nem kell ujra kezdeni a dolgokat a gyamuggyel, hisz attkuldtek a papirokat, ennek a talalkozonak meg semmi ertelme nem volt, nem ertem miert nem kulon hallgatjak meg a feleket, ha mar eroltetik is...

a jozan paraszti esz teljesen mast diktal, mint amit csinalnak.

2016. dec. 9. 22:12
 7/9 anonim ***** válasza:
az anyának kellene pert indítania a kizárólagos felügyeleti jogért. amíg ő semmit nem tesz, addig csak tűrni tud, meg nézni a gyerekei szenvedését. nem a gyámügyre kell itt járkálni, hanem a bíróágra keresetet beadni.
2016. dec. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

most az a baj, hogy állapítottam meg láthatást? vagy az, hogy a gyerek ott volt a gyámügyön, ahova apuka is bement?


nem értem... írd meg érthetően, gyerekjólétis vagyok, hátha tudok segíteni...

2016. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 állapítottaK akart lenni
2016. dec. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!