Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiábrándultam a páromból...

Kiábrándultam a páromból szülés óta :- ( ( Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már nem kívánom, külön alszunk, igaz eleinte a baba miatt. A fiam már másfél éves, de már nem is jön, hogy átmenjek mellé a hálónkba aludni. Nagyon eltávolodtunk egymástól, de erről ő is tehet, mert megszokta azelőtt, hogy mindig én "babusgattam", szülés után meg örültem, ha meg tudtam ebédelni normálisan. Úgyhogy ő sem közeledett, én sem. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor voltunk azóta együtt. Most beszélgettünk és akar még egy gyereket! De minek?? Azt mondta van esély, hogy rendezzük a dolgainkat, de én már nem is kívánom, még a puszit sem. Más is távolodott már így el a párjától? A szexhiány lehet a kiábrándulás oka? Én nagyon szégyenlős vagyok, ilyen plöttyedt cicikkel hogy kezdeményezzek szexet? Neki kéne, nem? Jó lenne, ha bizonygatná, hogy kívánatos vagyok még. De ő se jön, ez a gáz!

Ha vitázunk, akkor vagy a pénz miatt, vagy azon, hogy miért jutottunk idáig. Pedig szerelmesek voltunk a babánk előtt! Most meg elmúlt? Másokat összehoz a gyerek, mi meg szétmegyünk :-( Azért sajnálnám...


2010. máj. 1. 23:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyikőtöknek lejjebb kell adni,és kezdeményezni,mert ha mindegyikőtök ezt várja el a másiktól,végképp tönkre fog menni a kapcsolat.Igazad van abban,hogy neked mint nőnek érezned kell hogy kívánatos vagy a számára,ehhez te is vess be női praktikákat,fehérneműt,stb,és próbáljátok megoldani ezt a dolgot,amíg nem késő.Sok sikert!


Pista bácsi

2010. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Talán több időt kellet volna áldozni rá. Lehet azért nem közeledett mert látta hogy nincs semmire időd, fáradt vagy stb... És egyáltalán nem csak neki kell kezdeményezni mert férfi, neked is ugyanúgy kell. Szerintem fordíts rá több időt, már ha elég fontos és nem csak a gyerek számít. Az azért sajnálnám, elég gyenge, lehet hogy már nem nagyon akarod.
2010. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Dehogyis mentek szét! Nyugi! Szedd ösdze minden erődet , nincs mit szégyenleni a testeden! Semmi baja nincs vele, azt már mondta volna. Ő sem közeledik és te sem, ennyi. Szerintem össze van zavarodva. Tedd ujra az őt megillető helyre, tedd a pároddá! Mondd meg neki, hogy szereted, tudod, hogy ő is, ne azon elmélkedjetek, hogy jutottatok idáig, hanem a megoldáson. Vallj szerelmet neki és szeretkezz vele. Elszoktál az érintésétől, ezért nem kívánod még a puszit sem, de ez egy romantikus pillanatban meg fog változni! Ezen te fogsz tudni segiteni, bátorság! Szedd össze magad és legyél határozott! Kapd el a grabancát minél előbb, ne húzd az időt! Azonnal költözz vissza a hálóba! Nem kell az első éjjel szeretkezned, csak szokj vissza mellé, menni fog! Ha megvan az áttörés, ide nyugodtan leírhatod , hogy minden okés! Mi a babó féléves korában estünk át ezen, ha a páromra vartam volna, most is a fiam szobájában aludnék egyedül:(
2010. máj. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
én is haonlóban vagyok,igaz az én fiam még csak 8,5hós...együtt alszunk meg minden,de valahogy már nem nagyon kívánok semmit...pedig szeretem:S:(
2010. máj. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én sajnos nem fogok tudni jó tanácsot adni neked (nem vagyok hasonló szituban), de nekem visszásnak tűnik az ellentmondás: szerelmesek voltunk - nem kívánom már a puszit sem. Azt hiszem, életed legrosszabb döntése az volt, hogy a baba mellé költöztél, ennél már az is jobb lett volna, ha őt viszed a szobátokba kiságyastól. Meg is mondom, hogy miért: azért, mert a kialakult helyzetbe beletörődtél. Ezért nem kívánod a párodat sem. Ő tud pihenni, te pedig beletörődtél abba, hogy este nyugodtan fekszel le és hullafáradtan egy szalmaszálat sem kell keresztbe tenned egy kis hancúrért. Kutyarossz érzés, velem is történt ilyen, pedig még gyerek sem volt. Egyszerűen olyan sokat dolgoztunk mindketten, olyan fáradtak voltunk, hogy eltelt 2 hónap is, mire észbe kaptunk, hogy nem szeretkeztünk. A legnehezebb az újrakezdés volt. Minden este elmerengtünk rajta, hogy jó volna..., de aludni még könnyebb, így inkább aludtunk. Szerintem, ha komolyan gondolod ezt a kapcsolatot, akkor most szépen megigazítod az ágyat a kicsinél, a nyomát is kitörlöd annak, hogy valaha abban a szobában aludtál, és este ünnepélyesen átcihelődsz a párodhoz. Nem szexelni, csak aludni. Pizsamában. Ez az első lépés. Aztán majd szagolgathatod őt is, mint a picit. Én szoktam. Megnyugtat, hogy érzem, ott van mellettem. Ne sírj, hogy nincs szex, ha te sem teszel érte. A férfiak többségének fogalma sincs róla, mire van szüksége egy friss anyukának. És ne várd a kezdeményezést. Bocsi, hogy ezt írom, de nem ő az oka annak, hogy idejutottatok, hanem te, mert te költöztél ki mellőle. Ismerek olyan házaspárt, ahol a kicsi már 4 éves, és az anyja még mindíg nem költözött vissza Apához. Elkényelmesedünk. Aztán meg, valljuk be, azzal, hogy elköltöztél mellőle, azt tudattad vele tudatallatilag, hogy „Most ne érj hozzám, fontosabb dolgom van”. Ha ezt az állapotot nem szünteted meg, akkor ő miért kezdeményezzen, hiszen még mindíg „Most ne érj hozzám” stádiumban vagy. Sajnos az első lépés a tiéd kell legyen. Végy erőt magadon, költözz vissza hozzá.

A pénzen meg ne vitázzatok! Ha ő jobban tudja, akkor hagyd rá, hadd ossza ő a pénzt egy ideig! Vagy belefárad, vagy kibékültök. Mi kibékültünk tőle. Azóta a férjem osztja a pénzt, én meg nem költök feleslegesen. Néha megengedek egy kis luxust magamnak, de hogy mit veszek, azt mindíg elmondom neki és meg is indokolom, hogy miért van rá szükség.

És még egy dolog: ha lesz még egy babátok, eszedbe ne jusson melléköltözni. Ez minden férfi büszkeségét sérti. Így naná, hogy nincs kedve pitizni egy kis hancúrért!

Remélem, segítettem.

Üdv., (A)

2010. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

A szoptatás alatti hormonok miatt kevésbé kivánják a szexet a nők. Ezzel védi a szervezet a babát (ne legyél újra terhes, tudd őt szoptatni). Te állandóan hulla fáradt vagy, külön szobában alszol.

Szerinted jobban örülnél, ha a férjed "zaklatna', hogy szexeljetek??? Én a férjed helyében úgy gondolnám, hogy NEM. Épp ezért ő nem fog közeledni. Te változtál meg, nem ő.

Ha hajlandó és képes vagy ismét a hozzá való közeledésre, akkor ezt neked kell jelezned. Térj vissza az ágyatokba végre, pl. ez lehetne első lépés. Miért kellene neki visszahivnia??? Megtette elégszer, eddig nem reagáltál rá. Akkor most már menj kérés nélkül. Bújj hozzá és ennyi. Nem kell rögtön szex, de egy kis kedvesség neki is jár.

Amúgy nem értem, miért CSAK neki kell kezdeményeznie.

Tudod, a férfiaknak is van lelkük. Ha MINDIG csak ő kezdeményez, azt gondolja, hogy őt nem kivánod, nem szereted már. Te mikor kezdeményeztél utoljára, hogy tudja, hogy zsereted, kivánod őt???

Neki nem jár ennyi? Csak neked?

Ezeken gondolkozz el, aztán változz vissza olyan feleséggé, mint amilyenbe a gyerek előtt szerelmes lett!


És el ne váljatok ilyen szülés utáni meghülyülés miatt!!!

2010. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Na ezt mind akár én is írhattam volna.

Nálunk még annyival cifrább a helyzet, hogy én hiába próbálok közeledni, csábítani. Simán kijelenti, hogy nem akar szexelni. Mert fáradt, dolga van stb stb stb.

Szerintem nekünk már annyi. Beszélni sem akar már nagyon...


10 hónapos a kislányom

2010. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia! De ha tudod hogy nem jó miért nem próbálod meg a közeledést? Lehet hogy most nem kívánod még a puszit sem, de ha magához ölel /mikor próbálkozol legalább oda bújni/ lehet hogy újra megmozdul valami. Nem szabad ennyire hagyni kialudni a lángot, hiszen összetartoztok. Ha ő nem lép, lépj te, ne azt nézd hogy ő miért nem lép, a férfiak ilyenek, légy okosabb és tartsd meg a szerelmeteket, mert ez így nem házasság. Ha már az elején nem jól csináltad most még visszahozhatod, tedd félre az érzéseidet, nem egyből ágyba kell ugrani elég egy ölelés is hogy érezd még neki is vannak érzései. Aztán ha megmozdul valami úgyis léptek, már 2 ölelés lesz...

Olyan rossz olvasni, hogy van ilyen, tegyél érte hogy ne így legyen, őszintén kívánom. Majd kérlek írd meg mire jutottál.

13 hónapos kislány anyukája és boldog feleség :)

2010. máj. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Igazatok van! Csak olyan nehéz elkezdeni. Félek, hogy már kiábrándult belőlem :-( Hibás vagyok, de úgy haragszom rá, hogy nem képes olyan férfi lenni, aki kimondja, hogy hiányzom és menjek vissza. Mintha jó lenne neki egyedül. De biztos magányos ő is :-( Félek, hogy csalódna bennem az ágyban, nagyon gátlásos lettem az alakom, a bőröm miatt :-(

De igazatok van, ha nem lépek, sosem tudom meg...Csak olyan nehéz!!

2010. máj. 2. 12:55
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért de miért lennél rá mérges? Örülnék neki ha egész nap mászre rád mint egy nyúl? Biztos azért nem tesz semmit, mert látja rajtad hogy nem akarod! Honnan találja ők ki hogy mit gondolsz? Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Szerintem hogy esett neki, hogy elköltöztél a szobából?
2010. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!