Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen képeket osztotok...

Ti milyen képeket osztotok meg a terhességetekről a közösségi oldalakon (pl. Facebook, Instagramm)? Mi a véleményetek a pucér pocakos, illetve uh képekről? Ezek inkább személyes jellegűek, nem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Semmilyet. Magánügy.
2016. dec. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
7-8 hónaposan nagy pocakkal felöltözve volt képem kinn. A meztelen pocskos képek, ha művészi, profi fotós csinálta, az tetszik.Ultrahangos kép nekem nem fér bele , hogy kitegyem.
2016. dec. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nekem olyan képek voltak fent közösségi oldalon, ahol terhes voltam. DE! Teljesen fel voltam öltözve, a hangsúly soha nem a hasamon volt. Uh képek nem voltak fent egyáltalán.

Terhesfotózáson ettől függetlenül mind a kettő terhességemnél voltam, és nagyon jól sikerültek képek. Az emeleten vannak is kint nagy képek bekeretezve a gyerekszobákhoz vezető folyosón. Éppen azért vannak az emeleten, mert oda idegen nem megy fel. A gyerekeimről 5 hónapos koruk előtt nem került fel kép közösségi oldalra, még születésükkor sem! (Azóta sincs tele velük az internet!)

2016. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Direkt nagypocak képek nekem sok lenne.viszont pl ha cselekmény is a téma az már szimpatikus. Pl terhes nő mutatja milyen szèpet alkotott a konyhában. Uh-s kép nem zavar kicsit érdekes ugyan egy nő méhét nézegetni én nem tenném közszemlére de nem zavar.

De az önimádo magamutogatos képek nekem unszimpatikusak de a szelfik is

2016. dec. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Egy uh kép,amin az arca van a babának.

Születése utántol pár aranyos kép. Nem pucér,nem szülés utáni pillanatos.

Tesóval kép,nagyszülőkkel,kirándulós élmények,mert én szüleim messze laknak,így látják hogyan telnek a napok.

De nekem sok mappa úgy van beállítva,hogy csak a család látja.

2016. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyent.
2016. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Semmilyet nem tettem fol.
2016. dec. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%
Én babonás vagyok, nem teszek fel ilyen képet. A családnak elmondom a 12. hét után, meg akivel találkozok, úgyis észreveszi, a többieknek meg semmi köze hozzá.
2016. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmit nem tettem fel egyik gyereknél sem.
2016. dec. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Semmilyet.
2016. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!