Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen képeket osztotok...

Ti milyen képeket osztotok meg a terhességetekről a közösségi oldalakon (pl. Facebook, Instagramm)? Mi a véleményetek a pucér pocakos, illetve uh képekről? Ezek inkább személyes jellegűek, nem?

Figyelt kérdés
2016. dec. 11. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93%
Semmilyent, nem oda való.
2016. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%

Semmilyent.

A vége felé felöltözve nagypocakos képek elfogadhatónak tartok.

Sem az UH képet, sem a meztelen pocakos - fehérneműs képeket nem tartom odavalónak.

(Volt ismerősöm, aki 9 hetes UH képet rakott ki!)

2016. dec. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
70%
Nem titokban vártuk a gyerkőcöt, 20. héten írtam ki, hogy baba lesz, utána 2 fotót is feltöltöttem. Egyiken egy maxiruhában vagyok 25 hetesen, szépen gömbölyödő pocival, a másikon szintén normálisan felöltözve, 35 hetesen, ahogy a férjem keze a hasamon volt. Ja és egy képen meg lettem jelölve, ahogy egy lagziban tálncolunk a férjemmel, köztünk a nagy pocakkal. Oda se pucéran mentem... A hasvillantós (akár kismamás, akár nem) és uh képek nekem se tetszenek, az kicsit sok. Amikor egy ismerős a friss pozitív teszttel szelfizett, hàt akkor dobtam egy hátast.
2016. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg terhes voltam, nem posztoltam olyan képet, vagy bejegyzést, ami azt mutatja/arra utal, hogy kismama vagyok (nem volt teljesen problémamentes babavárás, így duplán nem akartuk, elég volt magunknak izgulni, de persze ez nem azt jelenti, hogy titkoltuk a terhességet, vagy hasonlók, mérhetetlen büszkeséggel és örömmel vártuk, és természetesen akivel élőben találkoztunk, örömmel újságoltuk), aztán ahogy sikerült végigvinni a 9 hónapot, és megszületett a kicsiként, feltettem egy olyan képet, amin össze van vágva egy 32 hetesen készült stúdiófénykép, amin a férjem fogja a pocakomat, és ölel, meg egy olyan kép, ahol ugyanúgy ölel a férjem, csak már a baba az ölemben van. :)

Uh kép nem fér bele, pucérkodós meg sehogy sem, nem csak terhesen nem...

Egy-egy szép kismamafotót szívesen megnézek az ismerőseimnél, de aki pl elmegy stúdiófotózásra (akár terhesen, akár már megszületett a baba) és kitesz 38 kb ugyanolyan képet, az egy kicsit sok nekem...

2016. dec. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!